ActivăSRL

MTY TECH S.R.L.

Str. Fabricii de Zahăr Nr. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400572

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
49358754
Reg. Com.
J12/12/2024
Înființată
4 ianuarie 2024
Vechime
2 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
381 mii lei
Profit net 2025
235 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.01.2024

Rezumat

Pe scurt

MTY TECH S.R.L. (CUI 49358754) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2024. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 381.398 lei (-25% față de 2024) și un profit net de 234.803 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
49358754
Nr. Reg. Com.
J12/12/2024
EUID
ROONRC.J2024000012128
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
4 ianuarie 2024
Vechime
2 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fabricii de Zahăr Nr. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400572

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• IO••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2024 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,9% față de 2024

381.398 RON

2024: 507.685 RON

0200k400k600k20242025Anul 2024: 507.685 RONAnul 2025: 381.398 RON

Profit net 2025

-35,6% față de 2024

234.803 RON

2024: 364.331 RON

0100k200k300k400k20242025Anul 2024: 364.331 RONAnul 2025: 234.803 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    235 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    508 mii lei
    Profit net
    364 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: în scădere
20242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/12/2024.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MTY TECH S.R.L.

Este MTY TECH S.R.L. activă?

Da. MTY TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MTY TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a MTY TECH S.R.L. în 2025 a fost de 381.398 lei, în scădere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut MTY TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, MTY TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 234.803 lei.

Ce activitate are MTY TECH S.R.L.?

Activitatea principală a MTY TECH S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul MTY TECH S.R.L.?

MTY TECH S.R.L. are sediul social la adresa Str. Fabricii de Zahăr Nr. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400572.

MTY TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MTY TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MTY TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MTY TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MTY TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].