Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MTI SHOOTING SRL (CUI 34723401) este o societate cu răspundere limitată activă din Lugoj, județul Timiș, înființată în 2015. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 105.530 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 18.963 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 2.750 lei |
| 2018 | 53.638 lei |
| 2019 | 2.000 lei |
| 2020 | 39.700 lei |
| 2021 | 24.900 lei |
| 2022 | 52.118 lei |
| 2023 | 99.075 lei |
| 2024 | 130.035 lei |
| 2025 | 105.530 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 105.530 | 130.035 | 99.075 | 52.118 | 24.900 | 39.700 | 2.000 | 53.638 | 2.750 | - |
| Profit net | 18.963 | 12.848 | 35.695 | 70.585 | 3.052 | 592.768 | 491 | 37.446 | -16.151 | -38.798 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 904.608 | 914.513 | 925.619 | 937.232 | 953.226 | 728.725 | 135.967 | 145.796 | 155.692 | 165.588 |
| Active circulante | 400.063 | 355.592 | 290.590 | 164.213 | 95.488 | 47.330 | 52.135 | 50.164 | 55.154 | 77.070 |
| Stocuri | 296.404 | 247.500 | 214.726 | 145.993 | 84.968 | - | 6 | 6 | 2.811 | - |
| Creanțe | 87.903 | 94.549 | 25.543 | 16.078 | 5.018 | 4.918 | 5.752 | 3.752 | - | - |
| Datorii | 513.403 | 489.629 | 439.666 | 351.684 | 360.624 | 82.104 | 77.661 | 76.434 | 119.189 | 125.273 |
| Capitaluri proprii | 791.268 | 772.305 | 759.458 | 723.762 | 653.177 | 650.125 | 57.357 | 56.866 | 19.420 | 35.571 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MTI SHOOTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MTI SHOOTING SRL în 2025 a fost de 105.530 lei, în scădere cu 19% față de 2024.
În 2025, MTI SHOOTING SRL a înregistrat un profit net de 18.963 lei.
Activitatea principală a MTI SHOOTING SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
MTI SHOOTING SRL are sediul social la adresa ISLAZUL MIC Nr. 40, CAMERA 3, Municipiul Lugoj, Jud. Timiș, 305500.
Da. MTI SHOOTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MTI SHOOTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].