ActivăSRL

MTBV REPAIR SERVICES SRL

Str. Turnului Nr. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
38109120
Reg. Com.
J08/2386/2017
Înființată
18 august 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
408 mii lei
Profit net 2025
138 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.08.2017

Rezumat

Pe scurt

MTBV REPAIR SERVICES SRL (CUI 38109120) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 408.296 lei (-22% față de 2024) și un profit net de 137.727 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38109120
Nr. Reg. Com.
J08/2386/2017
EUID
ROONRC.J8/2386/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
18 august 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Turnului Nr. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • GRĂJDE••• O••• DANI•••
  • M••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-22,1% față de 2024

408.296 RON

2024: 524.343 RON

0250k500k750k1 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 33.416 RONAnul 2018: 176.671 RONAnul 2019: 167.363 RONAnul 2020: 217.677 RONAnul 2021: 285.192 RONAnul 2022: 869.375 RONAnul 2023: 559.525 RONAnul 2024: 524.343 RONAnul 2025: 408.296 RON

Profit net 2025

+3979,6% față de 2024

137.727 RON

2024: 3.376 RON

-200k-100k0100k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 26.730 RONAnul 2018: 140.136 RONAnul 2019: 81.194 RONAnul 2020: -66.554 RONAnul 2021: -118.724 RONAnul 2022: -33.753 RONAnul 2023: -122.755 RONAnul 2024: 3.376 RONAnul 2025: 137.727 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    524 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    560 mii lei
    Profit net
    -123 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    869 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    -119 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,19Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
136%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

136% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2386/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MTBV REPAIR SERVICES SRL

Este MTBV REPAIR SERVICES SRL activă?

Da. MTBV REPAIR SERVICES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MTBV REPAIR SERVICES SRL?

Cifra de afaceri a MTBV REPAIR SERVICES SRL în 2025 a fost de 408.296 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut MTBV REPAIR SERVICES SRL în 2025?

În 2025, MTBV REPAIR SERVICES SRL a înregistrat un profit net de 137.727 lei.

Ce activitate are MTBV REPAIR SERVICES SRL?

Activitatea principală a MTBV REPAIR SERVICES SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul MTBV REPAIR SERVICES SRL?

MTBV REPAIR SERVICES SRL are sediul social la adresa Str. Turnului Nr. 5, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500152.

MTBV REPAIR SERVICES SRL este plătitoare de TVA?

Da. MTBV REPAIR SERVICES SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MTBV REPAIR SERVICES SRL are datorii la ANAF?

Nu. MTBV REPAIR SERVICES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MTBV REPAIR SERVICES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].