ActivăSRL

MSMILE ORTO S.R.L.

Str. Bună Ziua Nr. 9E, Et. 2, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400498

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
43376328
Reg. Com.
J2020003895126
Înființată
25 noiembrie 2020
Vechime
5 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
948 mii lei
Profit net 2025
249 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.11.2020

Rezumat

Pe scurt

MSMILE ORTO S.R.L. (CUI 43376328) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 948.106 lei (+121% față de 2024) și un profit net de 248.531 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43376328
Nr. Reg. Com.
J2020003895126
EUID
ROONRC.J2020003895126
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
25 noiembrie 2020
Vechime
5 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bună Ziua Nr. 9E, Et. 2, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400498

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOLDO••• MO••• LAR••• LĂCRĂMIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+121,4% față de 2024

948.106 RON

2024: 428.301 RON

0250k500k750k1 mil202020212022202320242025Anul 2020: 8.200 RONAnul 2021: 76.872 RONAnul 2022: 17.500 RONAnul 2023: 98.471 RONAnul 2024: 428.301 RONAnul 2025: 948.106 RON

Profit net 2025

+1366,3% față de 2024

248.531 RON

2024: 16.950 RON

-200k-100k0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: 7.954 RONAnul 2021: 26.022 RONAnul 2022: -150.580 RONAnul 2023: -84.819 RONAnul 2024: 16.950 RONAnul 2025: 248.531 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    948 mii lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    428 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    -85 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -151 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
97%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3895/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MSMILE ORTO S.R.L.

Este MSMILE ORTO S.R.L. activă?

Da. MSMILE ORTO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MSMILE ORTO S.R.L.?

Cifra de afaceri a MSMILE ORTO S.R.L. în 2025 a fost de 948.106 lei, în creștere cu 121% față de 2024.

Ce profit a avut MSMILE ORTO S.R.L. în 2025?

În 2025, MSMILE ORTO S.R.L. a înregistrat un profit net de 248.531 lei.

Ce activitate are MSMILE ORTO S.R.L.?

Activitatea principală a MSMILE ORTO S.R.L. este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul MSMILE ORTO S.R.L.?

MSMILE ORTO S.R.L. are sediul social la adresa Str. Bună Ziua Nr. 9E, Et. 2, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400498.

MSMILE ORTO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MSMILE ORTO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MSMILE ORTO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MSMILE ORTO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MSMILE ORTO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].