MOUNT VIEW S.R.L. Funcțiune SRL

Înființată 11.04.2023
EROILOR Nr. 96, Et. parter, Oraş Voluntari, Jud. Ilfov, 77190 5610, Restaurante

Prezentare

Pe scurt

MOUNT VIEW S.R.L. (CUI 47987251) este o societate cu răspundere limitată activă din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2023. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 423.328 lei (+346% față de 2023) și un profit net de 66.083 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2024
423,3 miilei
+346,5%, față de 2023
Profit net 2024
66,1 miilei
+140,8%, față de 2023
Angajați 2024
1
0,0%, față de 2023
Marjă netă
15,6%
Capital social
201lei
Vechime
3ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2023-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
202394.819 lei
2024423.328 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20242023
Cifra de afaceri423.32894.819
Profit net66.083-162.090
Număr mediu de angajați11
Active imobilizate2.1370
Active circulante84.64937.345
Stocuri7.137126
Creanțe59.93018.394
Datorii182.592199.234
Capitaluri proprii-95.806-161.889
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Bun
16% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,46 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
210% Față de anul anterior: în scădere

210% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 11.04.2023

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
47987251
Nr. Reg. Com.
J23/2443/2023
EUID
ROONRC.J23/2443/2023
Cod CAEN principal
5610, Restaurante
Data înființării
11 aprilie 2023
Vechime
3 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
201 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
EROILOR Nr. 96, Et. parter, Oraş Voluntari, Jud. Ilfov, 77190
Domiciliu fiscal
Bld. Eroilor Nr. 96, Orş. Voluntari, Jud. Ilfov, 77190

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0799••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • DASC••• CE••• MAR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/2443/2023. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MOUNT VIEW S.R.L.

Este MOUNT VIEW S.R.L. activă?

Da. MOUNT VIEW S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MOUNT VIEW S.R.L.?

Cifra de afaceri a MOUNT VIEW S.R.L. în 2024 a fost de 423.328 lei, în creștere cu 346% față de 2023.

Ce profit a avut MOUNT VIEW S.R.L. în 2024?

În 2024, MOUNT VIEW S.R.L. a înregistrat un profit net de 66.083 lei.

Ce activitate are MOUNT VIEW S.R.L.?

Activitatea principală a MOUNT VIEW S.R.L. este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul MOUNT VIEW S.R.L.?

MOUNT VIEW S.R.L. are sediul social la adresa EROILOR Nr. 96, Et. parter, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.

MOUNT VIEW S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MOUNT VIEW S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MOUNT VIEW S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MOUNT VIEW S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MOUNT VIEW S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].