Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 54,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 2094052) este o firmă activă din Brad, județul Hunedoara, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 474.338 lei (-1,6% față de 2024) și un profit net de 256.470 lei, cu 9 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 466.771 lei |
| 2015 | 392.997 lei |
| 2016 | 421.077 lei |
| 2017 | 443.000 lei |
| 2018 | 509.964 lei |
| 2020 | 386.830 lei |
| 2022 | 508.689 lei |
| 2023 | 592.161 lei |
| 2024 | 481.971 lei |
| 2025 | 474.338 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 474.338 | 481.971 | 592.161 | 508.689 | 386.830 | 509.964 | 443.000 | 421.077 | 392.997 | 466.771 |
| Profit net | 256.470 | -87.242 | -4.887 | -13.300 | -37.528 | -9.984 | -23.020 | -53.233 | - | -14.436 |
| Număr mediu de angajați | 9 | 10 | 12 | 12 | 15 | - | - | - | - | 10 |
| Active imobilizate | 196.891 | 230.785 | 421.067 | 430.548 | 451.130 | 506.632 | 546.486 | 590.020 | 631.239 | 679.033 |
| Active circulante | 302.756 | 10.524 | 43.813 | 91.108 | 50.985 | 124.369 | 111.202 | 100.784 | 122.071 | 103.293 |
| Stocuri | - | 19 | - | 518 | 198 | 3 | 157 | - | -227 | 3.573 |
| Creanțe | 75 | 3.011 | 29.331 | 49.717 | 44.018 | 123.194 | 106.559 | 100.587 | 120.478 | 94.597 |
| Datorii | 70.709 | 70.032 | 76.983 | 128.873 | 138.246 | 167.467 | 184.171 | 194.267 | 203.541 | 269.534 |
| Capitaluri proprii | 428.938 | 171.277 | 387.897 | 392.783 | 363.869 | 463.534 | 473.517 | 496.537 | 549.769 | 512.792 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 54,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,28 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ în 2025 a fost de 474.338 lei, în scădere cu 1,6% față de 2024.
În 2025, MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ a înregistrat un profit net de 256.470 lei.
Activitatea principală a MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ are sediul social la adresa CUZA VODĂ, Bl. 16, Et. PARTER, Municipiul Brad, Jud. Hunedoara.
Da. MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. MOȚUL SOCIETATE COOPERATIVĂ nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].