ActivăSRL

MOTIONLAB SRL

Str. Obaie Nr. 9c, Orş. Bragadiru, Jud. Ilfov, 77025

CAEN 5911: Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CUI
32540009
Reg. Com.
J23/3608/2013
Înființată
3 decembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
111 mii lei
Profit net 2025
-113 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.12.2013

Rezumat

Pe scurt

MOTIONLAB SRL (CUI 32540009) este o societate cu răspundere limitată activă din Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 111.387 lei (-62% față de 2024) și o pierdere netă de 113.301 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32540009
Nr. Reg. Com.
J23/3608/2013
EUID
ROONRC.J23/3608/2013
Cod CAEN principal
5911 - Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Data înființării
3 decembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Obaie Nr. 9c, Orş. Bragadiru, Jud. Ilfov, 77025

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STANGACILO••• ZO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-62,2% față de 2024

111.387 RON

2024: 294.692 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 430.265 RONAnul 2017: 300.861 RONAnul 2018: 938.589 RONAnul 2019: 589.359 RONAnul 2020: 140.347 RONAnul 2021: 210.130 RONAnul 2022: 841.817 RONAnul 2023: 653.824 RONAnul 2024: 294.692 RONAnul 2025: 111.387 RON

Profit net 2025

-575,2% față de 2024

-113.301 RON

2024: 23.842 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 152.356 RONAnul 2017: 7.070 RONAnul 2018: 258.926 RONAnul 2019: 98.631 RONAnul 2020: -49.969 RONAnul 2021: 9.621 RONAnul 2022: 310.647 RONAnul 2023: 312.425 RONAnul 2024: 23.842 RONAnul 2025: -113.301 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    -113 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    654 mii lei
    Profit net
    312 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    842 mii lei
    Profit net
    311 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    589 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    939 mii lei
    Profit net
    259 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    301 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    152 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-102%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 101,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,44Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 44% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
101%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

101% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/3608/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MOTIONLAB SRL

Este MOTIONLAB SRL activă?

Da. MOTIONLAB SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MOTIONLAB SRL?

Cifra de afaceri a MOTIONLAB SRL în 2025 a fost de 111.387 lei, în scădere cu 62% față de 2024.

Ce profit a avut MOTIONLAB SRL în 2025?

În 2025, MOTIONLAB SRL a înregistrat o pierdere netă de 113.301 lei.

Ce activitate are MOTIONLAB SRL?

Activitatea principală a MOTIONLAB SRL este Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).

Unde are sediul MOTIONLAB SRL?

MOTIONLAB SRL are sediul social la adresa Str. Obaie Nr. 9c, Orș. Bragadiru, Jud. Ilfov, 77025.

MOTIONLAB SRL este plătitoare de TVA?

Da. MOTIONLAB SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MOTIONLAB SRL are datorii la ANAF?

Nu. MOTIONLAB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MOTIONLAB SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].