"MORARU SI URSACHE" S.N.C.
Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 32, Mun. Adjud, Jud. Vrancea
- CUI
- 1455957
- Reg. Com.
- J39/1126/1991
- Înființată
- 11 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 08.11.2000
Rezumat
Pe scurt
"MORARU SI URSACHE" S.N.C. (CUI 1455957) a fost o societate în nume colectiv din Adjud, județul Vrancea, înființată în 1991 și radiată în 2000.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 1455957
- Nr. Reg. Com.
- J39/1126/1991
- EUID
- ROONRC.J39/1126/1991
- Data înființării
- 11 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SNC
- Adresă sediu
- Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 32, Mun. Adjud, Jud. Vrancea
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- BERC••• NICO•••
- MOR••• I.I••• DAN•••
- URSA••• S.ANIG••• (ADASCALIT•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2000
Radierea din Registrul Comerțului
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/1126/1991, sub denumirea MORARU SI URSACHE SNC.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre "MORARU SI URSACHE" S.N.C.
Este "MORARU SI URSACHE" S.N.C. activă?
Nu. "MORARU SI URSACHE" S.N.C. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2000.
Unde avea sediul "MORARU SI URSACHE" S.N.C.?
"MORARU SI URSACHE" S.N.C. avea sediul social la adresa Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 32, Mun. Adjud, Jud. Vrancea.
"MORARU SI URSACHE" S.N.C. are datorii la ANAF?
Nu. "MORARU SI URSACHE" S.N.C. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre "MORARU SI URSACHE" S.N.C.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].