Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MOND MAX SERV SRL (CUI 19174644) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 222.291 lei (+11% față de 2024) și un profit net de 2.059 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 71.139 lei |
| 2017 | 56.638 lei |
| 2018 | 184.472 lei |
| 2019 | 293.976 lei |
| 2020 | 285.201 lei |
| 2021 | 540.410 lei |
| 2022 | 1.386.725 lei |
| 2023 | 179.883 lei |
| 2024 | 199.623 lei |
| 2025 | 222.291 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 222.291 | 199.623 | 179.883 | 1.386.725 | 540.410 | 285.201 | 293.976 | 184.472 | 56.638 | 71.139 |
| Profit net | 2.059 | 17.453 | -106.437 | 105.611 | 119.538 | 185.094 | 164.440 | 68.417 | 24.925 | 25.282 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 |
| Active imobilizate | 129.467 | 104.337 | 103.096 | 205.168 | 186.222 | 27.983 | 67.801 | 104.408 | 1.334 | 0 |
| Active circulante | 97.394 | 118.432 | 224.229 | 912.309 | 313.467 | 237.951 | 259.356 | 44.803 | 14.934 | 9.252 |
| Stocuri | 45.564 | 46.241 | - | - | - | - | 6.000 | - | - | - |
| Creanțe | 47.954 | 6.598 | 165.554 | 198.859 | 64.751 | 204.869 | 206.881 | 3.195 | 3.505 | 5.185 |
| Datorii | 209.078 | 213.035 | 330.982 | 1.011.979 | 338.186 | 80.542 | 131.618 | 5.958 | 322 | 58.134 |
| Capitaluri proprii | 19.046 | 16.987 | -466 | 105.971 | 163.382 | 185.454 | 164.800 | 68.757 | 11.905 | -13.020 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 47% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
92% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MOND MAX SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MOND MAX SERV SRL în 2025 a fost de 222.291 lei, în creștere cu 11% față de 2024.
În 2025, MOND MAX SERV SRL a înregistrat un profit net de 2.059 lei.
Activitatea principală a MOND MAX SERV SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
MOND MAX SERV SRL are sediul social la adresa Str. Sîngerului Nr. 4, București Sectorul 1, Jud. București.
Da. MOND MAX SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MOND MAX SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].