RadiatăSRL

MONCLA COMPANI SRL

Comuna Curtişoara, Jud. Olt, 237115

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
17280355
Reg. Com.
J28/192/2005
Înființată
24 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2014
22 mii lei
Profit net 2014
-12 mii lei
Angajați 2014
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.04.2015

Rezumat

Pe scurt

MONCLA COMPANI SRL (CUI 17280355) a fost o societate cu răspundere limitată din Comuna Curtișoara, județul Olt, înființată în 2005 și radiată în 2015. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 21.942 lei (-43% față de 2013) și o pierdere netă de 11.861 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17280355
Nr. Reg. Com.
J28/192/2005
EUID
ROONRC.J28/192/2005
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
24 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Comuna Curtişoara, Jud. Olt, 237115

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-43,0% față de 2013

21.942 RON

2013: 38.495 RON

020k40k60k2008200920102011201220132014Anul 2008: 34.222 RONAnul 2009: 11.836 RONAnul 2010: 11.312 RONAnul 2011: 41.981 RONAnul 2012: 47.756 RONAnul 2013: 38.495 RONAnul 2014: 21.942 RON

Profit net 2014

-285,3% față de 2013

-11.861 RON

2013: -3.078 RON

-30k-20k-10k010k2008200920102011201220132014Anul 2008: 3.462 RONAnul 2009: -22.135 RONAnul 2010: -19.119 RONAnul 2011: 6.065 RONAnul 2012: 3.694 RONAnul 2013: -3.078 RONAnul 2014: -11.861 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2011

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2010

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2009

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-54%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Firma a pierdut 54,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Activele circulante acoperă doar 0,5% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
18.600%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

18.600% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  4. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2005 - 2011)
  1. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/192/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MONCLA COMPANI SRL

Este MONCLA COMPANI SRL activă?

Nu. MONCLA COMPANI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a MONCLA COMPANI SRL?

Cifra de afaceri a MONCLA COMPANI SRL în 2014 a fost de 21.942 lei, în scădere cu 43% față de 2013.

Ce profit a avut MONCLA COMPANI SRL în 2014?

În 2014, MONCLA COMPANI SRL a înregistrat o pierdere netă de 11.861 lei.

Câți angajați avea MONCLA COMPANI SRL?

Conform bilanțului pe 2014, MONCLA COMPANI SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2013).

Ce activitate avea MONCLA COMPANI SRL?

Activitatea principală a MONCLA COMPANI SRL era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde avea sediul MONCLA COMPANI SRL?

MONCLA COMPANI SRL avea sediul social la adresa Comuna Curtișoara, Jud. Olt, 237115.

MONCLA COMPANI SRL are datorii la ANAF?

Nu. MONCLA COMPANI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MONCLA COMPANI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].