RadiatăSRL

MOLVICOM SRL

Sat Filpişu Mare, Comuna Breaza, Jud. Mureş

CAEN 1810: Fabricarea articolelor de îmbrăcaminte din piele

CUI
19060690
Reg. Com.
J26/1509/2006
Înființată
29 septembrie 2006
Vechime
20 de ani

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 01.02.2017

Rezumat

Pe scurt

MOLVICOM SRL (CUI 19060690) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Filpișu Mare, Comuna Breaza, județul Mureș, înființată în 2006 și radiată în 2017. Activitatea principală era Fabricarea articolelor de îmbrăcaminte din piele (CAEN 1810).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19060690
Nr. Reg. Com.
J26/1509/2006
EUID
ROONRC.J26/1509/2006
Cod CAEN principal
1810 - Fabricarea articolelor de îmbrăcaminte din piele
Data înființării
29 septembrie 2006
Vechime
20 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Filpişu Mare, Comuna Breaza, Jud. Mureş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  4. Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  5. 2009

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2006 - 2006)
  1. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1509/2006.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MOLVICOM SRL

Este MOLVICOM SRL activă?

Nu. MOLVICOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Ce activitate avea MOLVICOM SRL?

Activitatea principală a MOLVICOM SRL era Fabricarea articolelor de îmbrăcaminte din piele (CAEN 1810).

Unde avea sediul MOLVICOM SRL?

MOLVICOM SRL avea sediul social la adresa Sat Filpișu Mare, Comuna Breaza, Jud. Mureș.

MOLVICOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. MOLVICOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MOLVICOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].