Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MODULAR SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42004636) este o societate cu răspundere limitată activă din Focșani, județul Vrancea, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de design specializat (CAEN 7410).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 388.890 lei (+31% față de 2024) și un profit net de 102.540 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 252.750 lei |
| 2021 | 296.600 lei |
| 2022 | 282.681 lei |
| 2023 | 288.275 lei |
| 2024 | 296.995 lei |
| 2025 | 388.890 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 388.890 | 296.995 | 288.275 | 282.681 | 296.600 | 252.750 |
| Profit net | 102.540 | 156.753 | 78.555 | 158.205 | 125.831 | 175.667 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 1.800 | 4.200 | 6.600 | - | - | - |
| Active circulante | 206.717 | 157.616 | 183.733 | 168.394 | 164.457 | 176.156 |
| Stocuri | 105.738 | 0 | 10.000 | - | 12.000 | 20.734 |
| Creanțe | 100.577 | 150.785 | 71.525 | 100.524 | 88.085 | - |
| Datorii | 105.951 | 5.234 | 80.369 | 9.949 | 38.386 | 289 |
| Capitaluri proprii | 102.780 | 156.993 | 109.964 | 158.445 | 126.071 | 175.867 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,95 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MODULAR SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MODULAR SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 388.890 lei, în creștere cu 31% față de 2024.
În 2025, MODULAR SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 102.540 lei.
Activitatea principală a MODULAR SOLUTIONS S.R.L. este Activități de design specializat (CAEN 7410).
MODULAR SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa ȘTEFAN CEL MARE Nr. 5, Bl. 5, Et. 2, Ap. 7, Municipiul Focșani, Jud. Vrancea, 620100.
Nu. MODULAR SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MODULAR SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].