ActivăSRL

MODSERV SRL

, Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Vrancea, 627395

CAEN 3102: Fabricarea de mobilă pentru bucătării

CUI
15767312
Reg. Com.
J39/634/2003
Înființată
24 septembrie 2003
Vechime
23 de ani
Cifra de afaceri 2025
645 mii lei
Profit net 2025
275 lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.09.2003

Rezumat

Pe scurt

MODSERV SRL (CUI 15767312) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vânători, județul Vrancea, înființată în 2003. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN 3102).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 645.084 lei (-42% față de 2024) și un profit net de 275 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15767312
Nr. Reg. Com.
J39/634/2003
EUID
ROONRC.J39/634/2003
Cod CAEN principal
3102 - Fabricarea de mobilă pentru bucătării
Data înființării
24 septembrie 2003
Vechime
23 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Vrancea, 627395

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0237••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MO••• D••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-41,7% față de 2024

645.084 RON

2024: 1.107.304 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 414.372 RONAnul 2017: 1.075.587 RONAnul 2018: 600.809 RONAnul 2019: 369.715 RONAnul 2020: 548.624 RONAnul 2021: 766.522 RONAnul 2022: 1.258.458 RONAnul 2023: 1.778.782 RONAnul 2024: 1.107.304 RONAnul 2025: 645.084 RON

Profit net 2025

-99,9% față de 2024

275 RON

2024: 308.468 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 35.749 RONAnul 2017: 474.124 RONAnul 2018: 145.839 RONAnul 2019: 14.876 RONAnul 2020: 48.898 RONAnul 2021: 176.985 RONAnul 2022: 271.459 RONAnul 2023: 646.113 RONAnul 2024: 308.468 RONAnul 2025: 275 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    645 mii lei
    Profit net
    275 lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    308 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    646 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    271 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    767 mii lei
    Profit net
    177 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    549 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    370 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    601 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    474 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    414 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,84Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 84% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/634/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MODSERV SRL

Este MODSERV SRL activă?

Da. MODSERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MODSERV SRL?

Cifra de afaceri a MODSERV SRL în 2025 a fost de 645.084 lei, în scădere cu 42% față de 2024.

Ce profit a avut MODSERV SRL în 2025?

În 2025, MODSERV SRL a înregistrat un profit net de 275 lei.

Ce activitate are MODSERV SRL?

Activitatea principală a MODSERV SRL este Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN 3102).

Unde are sediul MODSERV SRL?

MODSERV SRL are sediul social la adresa , Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Vrancea, 627395.

MODSERV SRL este plătitoare de TVA?

Da. MODSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MODSERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. MODSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MODSERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].