ActivăSRL

MODIFICĂRI CONF S.R.L.

Bld. Oltenia Nr. 44, Bl. 27A, Sc. 1, Ap. 3, Mun. Craiova, Jud. Dolj

CAEN 9529: Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

CUI
39807589
Reg. Com.
J2018001850166
Înființată
29 august 2018
Vechime
8 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
15 mii lei
Profit net 2025
309 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.08.2018

Rezumat

Pe scurt

MODIFICĂRI CONF S.R.L. (CUI 39807589) este o societate cu răspundere limitată activă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2018. Activitatea principală este Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN 9529).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.107 lei (-48% față de 2024) și un profit net de 309 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39807589
Nr. Reg. Com.
J2018001850166
EUID
ROONRC.J2018001850166
Cod CAEN principal
9529 - Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Data înființării
29 august 2018
Vechime
8 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Oltenia Nr. 44, Bl. 27A, Sc. 1, Ap. 3, Mun. Craiova, Jud. Dolj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COJOC••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-47,6% față de 2024

15.107 RON

2024: 28.837 RON

010k20k30k40k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 1.169 RONAnul 2019: 15.427 RONAnul 2020: 22.743 RONAnul 2021: 27.039 RONAnul 2022: 24.174 RONAnul 2023: 37.820 RONAnul 2024: 28.837 RONAnul 2025: 15.107 RON

Profit net 2025

-83,1% față de 2024

309 RON

2024: 1.832 RON

-10k-5k05k10k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -5.189 RONAnul 2019: -2.464 RONAnul 2020: 5.881 RONAnul 2021: 5.925 RONAnul 2022: 2.008 RONAnul 2023: -1.139 RONAnul 2024: 1.832 RONAnul 2025: 309 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    309 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,22Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/1850/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MODIFICĂRI CONF S.R.L.

Este MODIFICĂRI CONF S.R.L. activă?

Da. MODIFICĂRI CONF S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MODIFICĂRI CONF S.R.L.?

Cifra de afaceri a MODIFICĂRI CONF S.R.L. în 2025 a fost de 15.107 lei, în scădere cu 48% față de 2024.

Ce profit a avut MODIFICĂRI CONF S.R.L. în 2025?

În 2025, MODIFICĂRI CONF S.R.L. a înregistrat un profit net de 309 lei.

Ce activitate are MODIFICĂRI CONF S.R.L.?

Activitatea principală a MODIFICĂRI CONF S.R.L. este Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN 9529).

Unde are sediul MODIFICĂRI CONF S.R.L.?

MODIFICĂRI CONF S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Oltenia Nr. 44, Bl. 27A, Sc. 1, Ap. 3, Mun. Craiova, Jud. Dolj.

MODIFICĂRI CONF S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MODIFICĂRI CONF S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MODIFICĂRI CONF S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MODIFICĂRI CONF S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MODIFICĂRI CONF S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].