ActivăSRL

MNZ BAU S.R.L.

Str. Fagurului Nr. 22A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500484

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
40437943
Reg. Com.
J08/183/2019
Înființată
16 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
841 mii lei
Profit net 2025
718 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.01.2019

Rezumat

Pe scurt

MNZ BAU S.R.L. (CUI 40437943) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 840.822 lei (+5,5% față de 2024) și un profit net de 718.261 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40437943
Nr. Reg. Com.
J08/183/2019
EUID
ROONRC.J8/183/2019
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
16 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fagurului Nr. 22A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500484

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MÎNZ••• DI••• COST•••
  • ȘCHIO••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,5% față de 2024

840.822 RON

2024: 797.056 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 26.200 RONAnul 2020: 32.000 RONAnul 2021: 661.526 RONAnul 2022: 1.170.816 RONAnul 2023: 1.420.747 RONAnul 2024: 797.056 RONAnul 2025: 840.822 RON

Profit net 2025

+152,2% față de 2024

718.261 RON

2024: 284.802 RON

-250k0250k500k750k1 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: -13.296 RONAnul 2020: 3.732 RONAnul 2021: 482.248 RONAnul 2022: 691.446 RONAnul 2023: 929.504 RONAnul 2024: 284.802 RONAnul 2025: 718.261 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    841 mii lei
    Profit net
    718 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    797 mii lei
    Profit net
    285 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    930 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    691 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    662 mii lei
    Profit net
    482 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
85%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 85,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,99Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,99 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/183/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MNZ BAU S.R.L.

Este MNZ BAU S.R.L. activă?

Da. MNZ BAU S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MNZ BAU S.R.L.?

Cifra de afaceri a MNZ BAU S.R.L. în 2025 a fost de 840.822 lei, în creștere cu 5,5% față de 2024.

Ce profit a avut MNZ BAU S.R.L. în 2025?

În 2025, MNZ BAU S.R.L. a înregistrat un profit net de 718.261 lei.

Ce activitate are MNZ BAU S.R.L.?

Activitatea principală a MNZ BAU S.R.L. este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul MNZ BAU S.R.L.?

MNZ BAU S.R.L. are sediul social la adresa Str. Fagurului Nr. 22A, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500484.

MNZ BAU S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MNZ BAU S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MNZ BAU S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MNZ BAU S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MNZ BAU S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].