Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MNM NIC SRL (CUI 37503362) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,18 mil. lei (-20% față de 2024) și un profit net de 594.546 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 70.362 lei |
| 2018 | 230.038 lei |
| 2019 | 344.903 lei |
| 2020 | 334.472 lei |
| 2021 | 726.085 lei |
| 2022 | 1.194.733 lei |
| 2023 | 1.268.615 lei |
| 2024 | 1.473.691 lei |
| 2025 | 1.175.424 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.175.424 | 1.473.691 | 1.268.615 | 1.194.733 | 726.085 | 334.472 | 344.903 | 230.038 | 70.362 |
| Profit net | 594.546 | 411.897 | 396.293 | 382.423 | 202.969 | 156.452 | 291.674 | 221.980 | 67.783 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 6.253.948 | 8.136.568 | 6.573.026 | 6.777.405 | 6.981.784 | 273.282 | 406.507 | - | 750 |
| Active circulante | 331.843 | 187.100 | 151.092 | 90.522 | 113.161 | 270.093 | 425.522 | 233.624 | 123.897 |
| Stocuri | 0 | 23.304 | 6.585 | - | - | 0 | 13.728 | 1.200 | - |
| Creanțe | 176.515 | 105.663 | 123.403 | 19.347 | 57.726 | 22.684 | 201.584 | 118.330 | 58.330 |
| Datorii | 5.435.033 | 6.668.552 | 5.503.874 | 6.073.046 | 6.709.766 | 271.070 | 492.721 | 7.559 | 2.206 |
| Capitaluri proprii | 1.166.569 | 1.663.045 | 1.251.147 | 854.854 | 472.431 | 269.462 | 291.958 | 222.264 | 67.983 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 6,1% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MNM NIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MNM NIC SRL în 2025 a fost de 1.175.424 lei (1,18 mil. lei), în scădere cu 20% față de 2024.
În 2025, MNM NIC SRL a înregistrat un profit net de 594.546 lei.
Activitatea principală a MNM NIC SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
MNM NIC SRL are sediul social la adresa PĂCURARI Nr. 20, Bl. 4, Sc. A, Et. 1, Ap. 3, Municipiul Iași, Jud. Iași, 700511.
Da. MNM NIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MNM NIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].