ActivăSRL

MMC NETPARTS SRL

Str. Dunării Nr. 69, Bl. S.23, Ap. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CUI
35055327
Reg. Com.
J2015002928126
Înființată
28 septembrie 2015
Vechime
11 ani
Cifra de afaceri 2025
126 mii lei
Profit net 2025
19 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.09.2015

Rezumat

Pe scurt

MMC NETPARTS SRL (CUI 35055327) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 126.330 lei (+82% față de 2024) și un profit net de 19.130 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35055327
Nr. Reg. Com.
J2015002928126
EUID
ROONRC.J2015002928126
Cod CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
28 septembrie 2015
Vechime
11 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dunării Nr. 69, Bl. S.23, Ap. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MĂCICĂ••• MI••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+81,6% față de 2024

126.330 RON

2024: 69.563 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 120.896 RONAnul 2017: 130.262 RONAnul 2018: 131.524 RONAnul 2019: 79.189 RONAnul 2020: 87.172 RONAnul 2021: 132.521 RONAnul 2022: 191.847 RONAnul 2023: 67.575 RONAnul 2024: 69.563 RONAnul 2025: 126.330 RON

Profit net 2025

+735,4% față de 2024

19.130 RON

2024: 2.290 RON

-150k-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.781 RONAnul 2017: 6.010 RONAnul 2018: -15.494 RONAnul 2019: -126.925 RONAnul 2020: 57.924 RONAnul 2021: -4.109 RONAnul 2022: -84.985 RONAnul 2023: 9.761 RONAnul 2024: 2.290 RONAnul 2025: 19.130 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    -85 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -127 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,27Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
159%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

159% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2928/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MMC NETPARTS SRL

Este MMC NETPARTS SRL activă?

Da. MMC NETPARTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MMC NETPARTS SRL?

Cifra de afaceri a MMC NETPARTS SRL în 2025 a fost de 126.330 lei, în creștere cu 82% față de 2024.

Ce profit a avut MMC NETPARTS SRL în 2025?

În 2025, MMC NETPARTS SRL a înregistrat un profit net de 19.130 lei.

Ce activitate are MMC NETPARTS SRL?

Activitatea principală a MMC NETPARTS SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde are sediul MMC NETPARTS SRL?

MMC NETPARTS SRL are sediul social la adresa Str. Dunării Nr. 69, Bl. S.23, Ap. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593.

MMC NETPARTS SRL este plătitoare de TVA?

Da. MMC NETPARTS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MMC NETPARTS SRL are datorii la ANAF?

Nu. MMC NETPARTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MMC NETPARTS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].