MMA FORCE 24 SECURITY SRL Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 06.11.2017
COSMINULUI Nr. 51, Et. parter, camera 3, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800432 8001, Activități de investigații și servicii private de protecție

Prezentare

Pe scurt

MMA FORCE 24 SECURITY SRL (CUI 38449270) este o societate cu răspundere limitată activă din Galați, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,84 mil. lei (-10% față de 2024) și un profit net de 1,52 mil. lei, cu 179 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
8,8 millei
−10,4%, față de 2024
Profit net 2025
1,5 millei
−65,2%, față de 2024
Angajați 2025
179
0,0%, față de 2024
Marjă netă
17,2%
Capital social
210lei
Vechime
8ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20170 lei
20180 lei
20192.300.609 lei
20205.633.622 lei
20217.614.425 lei
20227.993.622 lei
20237.861.177 lei
20249.865.437 lei
20258.841.730 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri8.841.7309.865.4377.861.1777.993.6227.614.4255.633.6222.300.60900
Profit net1.516.7044.357.8833.492.4361.847.8592.286.7341.884.228879.901-9980
Număr mediu de angajați17917918017884845700
Active imobilizate2.681.4151.663.7111.221.765913.976336.340254.391303.58200
Active circulante12.670.71414.261.5863.804.0571.953.4742.959.3972.490.8471.221.16621200
Stocuri45.85737.78722.31021.2962.2270000
Creanțe11.208.73612.248.7852.354.2421.552.9891.738.9192.049.700891.54900
Datorii5.720.5233.452.512835.7271.019.3311.022.136874.946665.5758190
Capitaluri proprii1.516.9644.358.1434.190.0951.848.1192.286.9941.884.488879.103-798200
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
17% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,2 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,21 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,21 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
37% Față de anul anterior: în creștere

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 06.11.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
38449270
Nr. Reg. Com.
J2017001830174
EUID
ROONRC.J2017001830174
Cod CAEN principal
8001, Activități de investigații și servicii private de protecție
Data înființării
6 noiembrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
210 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
COSMINULUI Nr. 51, Et. parter, camera 3, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800432
Domiciliu fiscal
Str. Cosminului Nr. 51, camera 3, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi, 800432

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0741••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • V••• ••• MA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  3. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2019
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1830/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MMA FORCE 24 SECURITY SRL

Este MMA FORCE 24 SECURITY SRL activă?

Da. MMA FORCE 24 SECURITY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MMA FORCE 24 SECURITY SRL?

Cifra de afaceri a MMA FORCE 24 SECURITY SRL în 2025 a fost de 8.841.730 lei (8,84 mil. lei), în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut MMA FORCE 24 SECURITY SRL în 2025?

În 2025, MMA FORCE 24 SECURITY SRL a înregistrat un profit net de 1,52 mil. lei (1.516.704 lei).

Ce activitate are MMA FORCE 24 SECURITY SRL?

Activitatea principală a MMA FORCE 24 SECURITY SRL este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

Unde are sediul MMA FORCE 24 SECURITY SRL?

MMA FORCE 24 SECURITY SRL are sediul social la adresa COSMINULUI Nr. 51, Et. parter, camera 3, Municipiul Galați, Jud. Galați, 800432.

MMA FORCE 24 SECURITY SRL este plătitoare de TVA?

Da. MMA FORCE 24 SECURITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

MMA FORCE 24 SECURITY SRL are datorii la ANAF?

Nu. MMA FORCE 24 SECURITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MMA FORCE 24 SECURITY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].