ActivăSRL

MMA EXPERT SRL

Str. Grădinarilor Nr. 16, Bl. G17, Sc. II, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
33670716
Reg. Com.
J12/2928/2014
Înființată
8 octombrie 2014
Vechime
12 ani
Cifra de afaceri 2025
142 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.10.2014

Rezumat

Pe scurt

MMA EXPERT SRL (CUI 33670716) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 141.827 lei (-5,7% față de 2024) și un profit net de 13.007 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33670716
Nr. Reg. Com.
J12/2928/2014
EUID
ROONRC.J12/2928/2014
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
8 octombrie 2014
Vechime
12 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Grădinarilor Nr. 16, Bl. G17, Sc. II, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (4)
  • FOI••• FLO••• VAS•••
  • MO••• ALEXAN••• TU•••
  • MO••• A••• MIR•••
  • OF••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,7% față de 2024

141.827 RON

2024: 150.445 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.479 RONAnul 2017: 16.445 RONAnul 2018: 128.866 RONAnul 2019: 123.226 RONAnul 2020: 47.471 RONAnul 2021: 109.078 RONAnul 2022: 135.812 RONAnul 2023: 151.529 RONAnul 2024: 150.445 RONAnul 2025: 141.827 RON

Profit net 2025

+816,0% față de 2024

13.007 RON

2024: 1.420 RON

-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.740 RONAnul 2017: -5.446 RONAnul 2018: -18.156 RONAnul 2019: 15.830 RONAnul 2020: -6.320 RONAnul 2021: -3.677 RONAnul 2022: -7.636 RONAnul 2023: -1.144 RONAnul 2024: 1.420 RONAnul 2025: 13.007 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
631%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

631% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2928/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MMA EXPERT SRL

Este MMA EXPERT SRL activă?

Da. MMA EXPERT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MMA EXPERT SRL?

Cifra de afaceri a MMA EXPERT SRL în 2025 a fost de 141.827 lei, în scădere cu 5,7% față de 2024.

Ce profit a avut MMA EXPERT SRL în 2025?

În 2025, MMA EXPERT SRL a înregistrat un profit net de 13.007 lei.

Ce activitate are MMA EXPERT SRL?

Activitatea principală a MMA EXPERT SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul MMA EXPERT SRL?

MMA EXPERT SRL are sediul social la adresa Str. Grădinarilor Nr. 16, Bl. G17, Sc. II, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632.

MMA EXPERT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MMA EXPERT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MMA EXPERT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MMA EXPERT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MMA EXPERT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].