ActivăSRL

MM COMPLET TOTAL S.R.L.

Bld. Constantin Brâncuşi Nr. 190, Bl. M, Sc. 4, Ap. 52, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400462

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
33390813
Reg. Com.
J12/2181/2014
Înființată
16 iulie 2014
Vechime
12 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
211 mii lei
Profit net 2025
27 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.07.2014

Rezumat

Pe scurt

MM COMPLET TOTAL S.R.L. (CUI 33390813) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 211.335 lei (+9,4% față de 2024) și un profit net de 27.338 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33390813
Nr. Reg. Com.
J12/2181/2014
EUID
ROONRC.J12/2181/2014
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
16 iulie 2014
Vechime
12 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Constantin Brâncuşi Nr. 190, Bl. M, Sc. 4, Ap. 52, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400462

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ABRU••• I••• EU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,4% față de 2024

211.335 RON

2024: 193.112 RON

0100k200k300k2014201520162019202020212022202320242025Anul 2014: 500 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 25.611 RONAnul 2022: 239.576 RONAnul 2023: 209.180 RONAnul 2024: 193.112 RONAnul 2025: 211.335 RON

Profit net 2025

+155,9% față de 2024

27.338 RON

2024: 10.684 RON

-20k020k40k60k80k2014201520162019202020212022202320242025Anul 2014: 306 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: -1.469 RONAnul 2022: 66.725 RONAnul 2023: 47.495 RONAnul 2024: 10.684 RONAnul 2025: 27.338 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    500 lei
    Profit net
    306 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,55Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,55 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
39%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Schimbarea denumirii

    MM COMPLET TOTAL SRL-D → MM COMPLET TOTAL S.R.L.

  4. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2017, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  5. 2018

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2017, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2181/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MM COMPLET TOTAL S.R.L.

Este MM COMPLET TOTAL S.R.L. activă?

Da. MM COMPLET TOTAL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MM COMPLET TOTAL S.R.L.?

Cifra de afaceri a MM COMPLET TOTAL S.R.L. în 2025 a fost de 211.335 lei, în creștere cu 9,4% față de 2024.

Ce profit a avut MM COMPLET TOTAL S.R.L. în 2025?

În 2025, MM COMPLET TOTAL S.R.L. a înregistrat un profit net de 27.338 lei.

Ce activitate are MM COMPLET TOTAL S.R.L.?

Activitatea principală a MM COMPLET TOTAL S.R.L. este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul MM COMPLET TOTAL S.R.L.?

MM COMPLET TOTAL S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Constantin Brâncuși Nr. 190, Bl. M, Sc. 4, Ap. 52, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400462.

MM COMPLET TOTAL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MM COMPLET TOTAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MM COMPLET TOTAL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MM COMPLET TOTAL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MM COMPLET TOTAL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].