ActivăSRL

MM COMPLET CONFECŢII TEXTILE S.R.L.

Bld. Constantin Brâncuşi Nr. 188-192, Bl. Corp D, Sc. 4, Ap. 52, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4751: Comerț cu amănuntul al textilelor

CUI
46302619
Reg. Com.
J12/3540/2022
Înființată
15 iunie 2022
Vechime
4 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
103 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.06.2022

Rezumat

Pe scurt

MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. (CUI 46302619) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN 4751).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 103.268 lei (-16% față de 2024) și un profit net de 6.970 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46302619
Nr. Reg. Com.
J12/3540/2022
EUID
ROONRC.J2022003540125
Cod CAEN principal
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
Data înființării
15 iunie 2022
Vechime
4 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Constantin Brâncuşi Nr. 188-192, Bl. Corp D, Sc. 4, Ap. 52, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TZOUGANA••• D•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-15,5% față de 2024

103.268 RON

2024: 122.265 RON

050k100k150k200k2022202320242025Anul 2022: 47.741 RONAnul 2023: 153.321 RONAnul 2024: 122.265 RONAnul 2025: 103.268 RON

Profit net 2025

+101,5% față de 2024

6.970 RON

2024: 3.459 RON

05k10k15k20k2022202320242025Anul 2022: 17.449 RONAnul 2023: 9.944 RONAnul 2024: 3.459 RONAnul 2025: 6.970 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,7%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3540/2022.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MM COMPLET CONFECŢII TEXTILE S.R.L.

Este MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. activă?

Da. MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L.?

Cifra de afaceri a MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. în 2025 a fost de 103.268 lei, în scădere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. în 2025?

În 2025, MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. a înregistrat un profit net de 6.970 lei.

Ce activitate are MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L.?

Activitatea principală a MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. este Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN 4751).

Unde are sediul MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L.?

MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Constantin Brâncuși Nr. 188-192, Bl. Corp D, Sc. 4, Ap. 52, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MM COMPLET CONFECȚII TEXTILE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MM COMPLET CONFECŢII TEXTILE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].