ActivăSRL

ML VIP GUARD SRL

Cal. Turzii Nr. 239C, Et. Parter, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție

CUI
25319677
Reg. Com.
J2009000687129
Înființată
20 martie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
7,4 mil. lei
Profit net 2025
507 mii lei
Angajați 2025
123

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.03.2009

Rezumat

Pe scurt

ML VIP GUARD SRL (CUI 25319677) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,35 mil. lei (+6,6% față de 2024) și un profit net de 506.667 lei, cu 123 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25319677
Nr. Reg. Com.
J2009000687129
EUID
ROONRC.J2009000687129
Cod CAEN principal
8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție
Data înființării
20 martie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Turzii Nr. 239C, Et. Parter, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• LUC••• TU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,6% față de 2024

7.353.736 RON

2024: 6.897.092 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.183.584 RONAnul 2017: 2.800.684 RONAnul 2018: 3.445.357 RONAnul 2019: 3.855.416 RONAnul 2020: 3.776.138 RONAnul 2021: 3.750.379 RONAnul 2022: 4.706.911 RONAnul 2023: 6.297.283 RONAnul 2024: 6.897.092 RONAnul 2025: 7.353.736 RON

Profit net 2025

-31,6% față de 2024

506.667 RON

2024: 741.108 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 640.741 RONAnul 2017: 698.794 RONAnul 2018: 498.413 RONAnul 2019: 619.788 RONAnul 2020: 529.913 RONAnul 2021: 679.378 RONAnul 2022: 1.042.075 RONAnul 2023: 1.173.013 RONAnul 2024: 741.108 RONAnul 2025: 506.667 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    7,4 mil. lei
    Profit net
    507 mii lei
    Angajați
    123
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6,9 mil. lei
    Profit net
    741 mii lei
    Angajați
    90
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,3 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    95
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,7 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    80
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    679 mii lei
    Angajați
    77
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    530 mii lei
    Angajați
    78
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    620 mii lei
    Angajați
    74
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    498 mii lei
    Angajați
    76
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    699 mii lei
    Angajați
    55
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    641 mii lei
    Angajați
    42

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,31Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 31% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
69%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/687/2009.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ML VIP GUARD SRL

Este ML VIP GUARD SRL activă?

Da. ML VIP GUARD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ML VIP GUARD SRL?

Cifra de afaceri a ML VIP GUARD SRL în 2025 a fost de 7.353.736 lei (7,35 mil. lei), în creștere cu 6,6% față de 2024.

Ce profit a avut ML VIP GUARD SRL în 2025?

În 2025, ML VIP GUARD SRL a înregistrat un profit net de 506.667 lei.

Ce activitate are ML VIP GUARD SRL?

Activitatea principală a ML VIP GUARD SRL este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

Unde are sediul ML VIP GUARD SRL?

ML VIP GUARD SRL are sediul social la adresa Cal. Turzii Nr. 239C, Et. Parter, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ML VIP GUARD SRL este plătitoare de TVA?

Da. ML VIP GUARD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ML VIP GUARD SRL are datorii la ANAF?

Nu. ML VIP GUARD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ML VIP GUARD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].