ActivăSRL

ML SOLUTIONS S.R.L.

Aleea Tisa Nr. 22A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
44427896
Reg. Com.
J2021002790120
Înființată
11 iunie 2021
Vechime
5 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
226 mii lei
Profit net 2025
97 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.06.2021

Rezumat

Pe scurt

ML SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44427896) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 226.143 lei (+1,9% față de 2024) și un profit net de 96.955 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44427896
Nr. Reg. Com.
J2021002790120
EUID
ROONRC.J2021002790120
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
11 iunie 2021
Vechime
5 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Tisa Nr. 22A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MATE••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,9% față de 2024

226.143 RON

2024: 221.997 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 221.997 RONAnul 2025: 226.143 RON

Profit net 2025

-12,1% față de 2024

96.955 RON

2024: 110.289 RON

-50k050k100k150k20212022202320242025Anul 2021: 132 RONAnul 2022: -1.049 RONAnul 2023: -453 RONAnul 2024: 110.289 RONAnul 2025: 96.955 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -453 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    132 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
43%Față de anul anterior: în scădere
20242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,11Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Schimbarea denumirii

    GIOIA PURA S.R.L. → ML SOLUTIONS S.R.L.

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2790/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ML SOLUTIONS S.R.L.

Este ML SOLUTIONS S.R.L. activă?

Da. ML SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ML SOLUTIONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a ML SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 226.143 lei, în creștere cu 1,9% față de 2024.

Ce profit a avut ML SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

În 2025, ML SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 96.955 lei.

Ce activitate are ML SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a ML SOLUTIONS S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul ML SOLUTIONS S.R.L.?

ML SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Tisa Nr. 22A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ML SOLUTIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ML SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ML SOLUTIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ML SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ML SOLUTIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].