RadiatăSRL

MIZO FAST & FURIOUS SRL

Str. Scorţarilor Nr. 34, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400186

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
29860208
Reg. Com.
J12/575/2012
Înființată
5 martie 2012
Vechime
14 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2016
117 mii lei
Profit net 2016
-114 mii lei
Angajați 2016
9

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.06.2022

Rezumat

Pe scurt

MIZO FAST & FURIOUS SRL (CUI 29860208) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012 și radiată în 2022. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2016, arată o cifră de afaceri de 117.085 lei (-28% față de 2015) și o pierdere netă de 114.283 lei, cu 9 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29860208
Nr. Reg. Com.
J12/575/2012
EUID
ROONRC.J12/575/2012
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
5 martie 2012
Vechime
14 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Scorţarilor Nr. 34, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400186

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2016, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2016

-27,7% față de 2015

117.085 RON

2015: 162.019 RON

050k100k150k200k20122013201420152016Anul 2012: 1.884 RONAnul 2013: 112.581 RONAnul 2014: 189.715 RONAnul 2015: 162.019 RONAnul 2016: 117.085 RON

Profit net 2016

-1039036,4% față de 2015

-114.283 RON

2015: 11 RON

-150k-100k-50k050k20122013201420152016Anul 2012: -12.382 RONAnul 2013: -18.075 RONAnul 2014: 21.861 RONAnul 2015: 11 RONAnul 2016: -114.283 RON

Evoluție pe ani

  • 2016

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    -114 mii lei
    Angajați
    9
  • 2015

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    11 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    12
  • 2013

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    7
  • 2012

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2016

Marjă netăSlab
-98%Față de anul anterior: în scădere
20122013201420152016

Firma a pierdut 97,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,40Față de anul anterior: în scădere
20122013201420152016

Activele circulante acoperă doar 40% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
245%Față de anul anterior: în creștere
20122013201420152016

245% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2021

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  4. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  5. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2012 - 2018)
  1. 2018

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/575/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MIZO FAST & FURIOUS SRL

Este MIZO FAST & FURIOUS SRL activă?

Nu. MIZO FAST & FURIOUS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a MIZO FAST & FURIOUS SRL?

Cifra de afaceri a MIZO FAST & FURIOUS SRL în 2016 a fost de 117.085 lei, în scădere cu 28% față de 2015.

Ce profit a avut MIZO FAST & FURIOUS SRL în 2016?

În 2016, MIZO FAST & FURIOUS SRL a înregistrat o pierdere netă de 114.283 lei.

Câți angajați avea MIZO FAST & FURIOUS SRL?

Conform bilanțului pe 2016, MIZO FAST & FURIOUS SRL a avut în medie 9 angajați.

Ce activitate avea MIZO FAST & FURIOUS SRL?

Activitatea principală a MIZO FAST & FURIOUS SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul MIZO FAST & FURIOUS SRL?

MIZO FAST & FURIOUS SRL avea sediul social la adresa Str. Scorțarilor Nr. 34, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400186.

MIZO FAST & FURIOUS SRL are datorii la ANAF?

Nu. MIZO FAST & FURIOUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIZO FAST & FURIOUS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].