ActivăSRL

MITLUK - SERV SRL

Str. Decebal Nr. 160, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
24647013
Reg. Com.
J2008001102288
Înființată
23 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
13 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 12.06.2012

Rezumat

Pe scurt

MITLUK - SERV SRL (CUI 24647013) este o societate cu răspundere limitată activă din Caracal, județul Olt, înființată în 2008. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12.635 lei (-7,8% față de 2024) și un profit net de 2.939 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24647013
Nr. Reg. Com.
J2008001102288
EUID
ROONRC.J2008001102288
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
23 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Decebal Nr. 160, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DOLDU••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-7,8% față de 2024

12.635 RON

2024: 13.702 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.544 RONAnul 2017: 5.812 RONAnul 2018: 13.961 RONAnul 2019: 9.504 RONAnul 2020: 8.850 RONAnul 2021: 21.166 RONAnul 2022: 16.168 RONAnul 2023: 8.394 RONAnul 2024: 13.702 RONAnul 2025: 12.635 RON

Profit net 2025

-16,4% față de 2024

2.939 RON

2024: 3.515 RON

-10k-5k05k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -3.117 RONAnul 2017: -1.076 RONAnul 2018: 950 RONAnul 2019: -4.227 RONAnul 2020: -5.027 RONAnul 2021: -659 RONAnul 2022: 5.299 RONAnul 2023: -1.925 RONAnul 2024: 3.515 RONAnul 2025: 2.939 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -659 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    950 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
309%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

309% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/1102/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MITLUK - SERV SRL

Este MITLUK - SERV SRL activă?

Da. MITLUK - SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MITLUK - SERV SRL?

Cifra de afaceri a MITLUK - SERV SRL în 2025 a fost de 12.635 lei, în scădere cu 7,8% față de 2024.

Ce profit a avut MITLUK - SERV SRL în 2025?

În 2025, MITLUK - SERV SRL a înregistrat un profit net de 2.939 lei.

Ce activitate are MITLUK - SERV SRL?

Activitatea principală a MITLUK - SERV SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul MITLUK - SERV SRL?

MITLUK - SERV SRL are sediul social la adresa Str. Decebal Nr. 160, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200.

MITLUK - SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MITLUK - SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MITLUK - SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. MITLUK - SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MITLUK - SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].