Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MITIDENI 2017 S.R.L. (CUI 38304252) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Câlnicu de Sus, Comuna Câlnic, județul Gorj, înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 113.136 lei (-7,9% față de 2024) și un profit net de 7.961 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 18.965 lei |
| 2018 | 136.868 lei |
| 2019 | 55.316 lei |
| 2020 | - |
| 2021 | 119.782 lei |
| 2022 | 128.765 lei |
| 2023 | 121.106 lei |
| 2024 | 122.774 lei |
| 2025 | 113.136 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 113.136 | 122.774 | 121.106 | 128.765 | 119.782 | - | 55.316 | 136.868 | 18.965 |
| Profit net | 7.961 | 10.807 | 11.931 | 11.305 | -13.594 | -2.164 | -9.478 | -28.215 | -12.606 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Active imobilizate | 3.443 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Active circulante | 65.761 | 63.092 | 51.968 | 42.993 | 31.444 | 13.547 | 13.711 | 19.026 | 19.193 |
| Stocuri | 39.719 | 56.292 | 42.788 | 32.269 | 27.377 | 10.889 | 10.889 | 17.324 | 16.802 |
| Creanțe | - | 221 | - | 2.136 | 2.136 | 2.136 | 2.136 | 1.402 | - |
| Datorii | 93.058 | 95.127 | 94.810 | 97.765 | 97.521 | 66.030 | 64.030 | 59.867 | 31.819 |
| Capitaluri proprii | -23.854 | -31.815 | -42.622 | -54.552 | -65.857 | -52.263 | -50.099 | -40.621 | -12.406 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 71% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
134% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MITIDENI 2017 S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MITIDENI 2017 S.R.L. în 2025 a fost de 113.136 lei, în scădere cu 7,9% față de 2024.
În 2025, MITIDENI 2017 S.R.L. a înregistrat un profit net de 7.961 lei.
Activitatea principală a MITIDENI 2017 S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
MITIDENI 2017 S.R.L. are sediul social la adresa Sat Câlnicu de Sus, Comuna Câlnic, Jud. Gorj, 217146.
Nu. MITIDENI 2017 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MITIDENI 2017 S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].