RadiatăSRL

MITAL COM SRL

Str. GURA RIULUI Nr. 194, Sat Gura Râului Com. Gura Râului, Jud. Sibiu, 557095

CAEN 1591: Fabricarea băuturilor alcoolice distilate

CUI
7451679
Reg. Com.
J32/388/1995
Înființată
9 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.03.2017

Rezumat

Pe scurt

MITAL COM SRL (CUI 7451679) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Gura Râului, județul Sibiu, înființată în 1995 și radiată în 2017. Activitatea principală era Fabricarea băuturilor alcoolice distilate (CAEN 1591).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7451679
Nr. Reg. Com.
J32/388/1995
EUID
ROONRC.J32/388/1995
Cod CAEN principal
1591 - Fabricarea băuturilor alcoolice distilate
Data înființării
9 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GURA RIULUI Nr. 194, Sat Gura Râului Com. Gura Râului, Jud. Sibiu, 557095

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • RA••• I•••
  • S••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2017

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2009

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/388/1995.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MITAL COM SRL

Este MITAL COM SRL activă?

Nu. MITAL COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Ce activitate avea MITAL COM SRL?

Activitatea principală a MITAL COM SRL era Fabricarea băuturilor alcoolice distilate (CAEN 1591).

Unde avea sediul MITAL COM SRL?

MITAL COM SRL avea sediul social la adresa Str. GURA RIULUI Nr. 194, Sat Gura Râului Com. Gura Râului, Jud. Sibiu, 557095.

MITAL COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. MITAL COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MITAL COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].