ActivăSRL

MIT SERV SRL

Str. Bună Ziua Nr. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400495

CAEN 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CUI
23384580
Reg. Com.
J2008000848127
Înființată
27 februarie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
2,0 mil. lei
Profit net 2025
-76 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 21.01.2011

Rezumat

Pe scurt

MIT SERV SRL (CUI 23384580) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,98 mil. lei (-9,8% față de 2024) și o pierdere netă de 76.209 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23384580
Nr. Reg. Com.
J2008000848127
EUID
ROONRC.J2008000848127
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
27 februarie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bună Ziua Nr. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400495

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0264••••••
  • 0364••••••
Email (1)
  • co••@••••.ro
Website (1)
  • www.••••••.ro
Persoane (1)
  • MO••• AD••• IU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,8% față de 2024

1.983.860 RON

2024: 2.198.241 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.340.132 RONAnul 2017: 1.493.274 RONAnul 2018: 1.520.410 RONAnul 2019: 1.628.842 RONAnul 2020: 1.225.067 RONAnul 2021: 1.646.642 RONAnul 2022: 2.132.299 RONAnul 2023: 2.400.897 RONAnul 2024: 2.198.241 RONAnul 2025: 1.983.860 RON

Profit net 2025

-143,8% față de 2024

-76.209 RON

2024: -31.259 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 159.165 RONAnul 2017: 218.288 RONAnul 2018: 8.391 RONAnul 2019: 76.248 RONAnul 2020: 40.019 RONAnul 2021: 211.162 RONAnul 2022: 343.467 RONAnul 2023: 280.589 RONAnul 2024: -31.259 RONAnul 2025: -76.209 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    13
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    281 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    343 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    14
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    218 mii lei
    Angajați
    14
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    15

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 3,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,83Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 83% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
72%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/848/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MIT SERV SRL

Este MIT SERV SRL activă?

Da. MIT SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MIT SERV SRL?

Cifra de afaceri a MIT SERV SRL în 2025 a fost de 1.983.860 lei (1,98 mil. lei), în scădere cu 9,8% față de 2024.

Ce profit a avut MIT SERV SRL în 2025?

În 2025, MIT SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 76.209 lei.

Ce activitate are MIT SERV SRL?

Activitatea principală a MIT SERV SRL este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul MIT SERV SRL?

MIT SERV SRL are sediul social la adresa Str. Bună Ziua Nr. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400495.

MIT SERV SRL este plătitoare de TVA?

Da. MIT SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MIT SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. MIT SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIT SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].