RadiatăSRL

MISTRAL CONSTRUCT SRL

Str. Câmpina Nr. 62-64, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400635

CAEN 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară

CUI
22134933
Reg. Com.
J12/3182/2007
Înființată
18 iulie 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2013
259 mii lei
Profit net 2013
-79 mii lei
Angajați 2013
18

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 26.06.2015

Rezumat

Pe scurt

MISTRAL CONSTRUCT SRL (CUI 22134933) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007 și radiată în 2015. Activitatea principală era Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 259.375 lei (-5,7% față de 2012) și o pierdere netă de 78.970 lei, cu 18 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22134933
Nr. Reg. Com.
J12/3182/2007
EUID
ROONRC.J12/3182/2007
Cod CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înființării
18 iulie 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Câmpina Nr. 62-64, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400635

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • A••• CONS••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-5,7% față de 2012

259.375 RON

2012: 275.061 RON

0100k200k300k200820092010201120122013Anul 2008: 11.344 RONAnul 2009: 0 RONAnul 2010: 7.729 RONAnul 2011: 145.270 RONAnul 2012: 275.061 RONAnul 2013: 259.375 RON

Profit net 2013

-49,2% față de 2012

-78.970 RON

2012: -52.938 RON

-100k-50k050k200820092010201120122013Anul 2008: 7.586 RONAnul 2009: -39.266 RONAnul 2010: -57.976 RONAnul 2011: 25.782 RONAnul 2012: -52.938 RONAnul 2013: -78.970 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    259 mii lei
    Profit net
    -79 mii lei
    Angajați
    18
  • 2012

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    18
  • 2011

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    18
  • 2010

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-30%Față de anul anterior: în scădere
2010201120122013

Firma a pierdut 30,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,12Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
321%Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

321% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2007 - 2011)
  1. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3182/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MISTRAL CONSTRUCT SRL

Este MISTRAL CONSTRUCT SRL activă?

Nu. MISTRAL CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a MISTRAL CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a MISTRAL CONSTRUCT SRL în 2013 a fost de 259.375 lei, în scădere cu 5,7% față de 2012.

Ce profit a avut MISTRAL CONSTRUCT SRL în 2013?

În 2013, MISTRAL CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 78.970 lei.

Câți angajați avea MISTRAL CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2013, MISTRAL CONSTRUCT SRL a avut în medie 18 angajați (față de 18 angajați în 2012).

Ce activitate avea MISTRAL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a MISTRAL CONSTRUCT SRL era Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

Unde avea sediul MISTRAL CONSTRUCT SRL?

MISTRAL CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Câmpina Nr. 62-64, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400635.

MISTRAL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MISTRAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MISTRAL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].