ActivăSRL

MIRVALACT S.R.L.

Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440

CAEN 1051: Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

CUI
44824560
Reg. Com.
J2021001653330
Înființată
31 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
297 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.08.2021

Rezumat

Pe scurt

MIRVALACT S.R.L. (CUI 44824560) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Pojorâta, județul Suceava, înființată în 2021. Activitatea principală este Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN 1051).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 297.496 lei (+47% față de 2024) și un profit net de 6.920 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44824560
Nr. Reg. Com.
J2021001653330
EUID
ROONRC.J2021001653330
Cod CAEN principal
1051 - Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
Data înființării
31 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • C••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+47,0% față de 2024

297.496 RON

2024: 202.365 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 78.405 RONAnul 2023: 246.588 RONAnul 2024: 202.365 RONAnul 2025: 297.496 RON

Profit net 2025

-22,9% față de 2024

6.920 RON

2024: 8.975 RON

03k5k8k10k2022202320242025Anul 2022: 1.048 RONAnul 2023: 1.074 RONAnul 2024: 8.975 RONAnul 2025: 6.920 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    247 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,3%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,33Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,33 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1653/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MIRVALACT S.R.L.

Este MIRVALACT S.R.L. activă?

Da. MIRVALACT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MIRVALACT S.R.L.?

Cifra de afaceri a MIRVALACT S.R.L. în 2025 a fost de 297.496 lei, în creștere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut MIRVALACT S.R.L. în 2025?

În 2025, MIRVALACT S.R.L. a înregistrat un profit net de 6.920 lei.

Ce activitate are MIRVALACT S.R.L.?

Activitatea principală a MIRVALACT S.R.L. este Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN 1051).

Unde are sediul MIRVALACT S.R.L.?

MIRVALACT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440.

MIRVALACT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MIRVALACT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MIRVALACT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MIRVALACT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIRVALACT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].