Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MIREL & DARI SRL (CUI 15876328) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lipău, Comuna Culciu, județul Satu Mare, înființată în 2003. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,79 mil. lei (+44% față de 2024) și un profit net de 108.494 lei, cu 9 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 199.131 lei |
| 2017 | 132.370 lei |
| 2018 | 13.036 lei |
| 2019 | 43.660 lei |
| 2020 | 87.902 lei |
| 2021 | 123.251 lei |
| 2022 | 217.657 lei |
| 2023 | 320.614 lei |
| 2024 | 1.242.671 lei |
| 2025 | 1.788.120 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.788.120 | 1.242.671 | 320.614 | 217.657 | 123.251 | 87.902 | 43.660 | 13.036 | 132.370 | 199.131 |
| Profit net | 108.494 | 250.901 | 26.998 | 7.707 | 10.462 | 1.131 | 45.971 | -156.300 | 3.027 | 1.319 |
| Număr mediu de angajați | 9 | 6 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 764.632 | 377.777 | 337.926 | 350.201 | 362.444 | 375.125 | 391.110 | 256.341 | 264.750 | 208.706 |
| Active circulante | 428.528 | 322.681 | 80.703 | 50.874 | 70.177 | 69.388 | 52.318 | 40.849 | 33.577 | 31.102 |
| Stocuri | 33.309 | 10.144 | 4.214 | 3.340 | 9.872 | 28.147 | 22.054 | 9.316 | 4.705 | 10.942 |
| Creanțe | 295.174 | 251.845 | 36.639 | 39.621 | 46.316 | 41.199 | 30.258 | 29.387 | 28.866 | 20.184 |
| Datorii | 924.856 | 541.272 | 509.274 | 518.718 | 545.175 | 567.519 | 567.565 | 467.299 | 299.415 | 243.923 |
| Capitaluri proprii | 269.050 | 160.256 | -90.645 | -117.643 | -112.554 | -123.006 | -124.137 | -170.109 | -1.088 | -4.115 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
77% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MIREL & DARI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MIREL & DARI SRL în 2025 a fost de 1.788.120 lei (1,79 mil. lei), în creștere cu 44% față de 2024.
În 2025, MIREL & DARI SRL a înregistrat un profit net de 108.494 lei.
Activitatea principală a MIREL & DARI SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
MIREL & DARI SRL are sediul social la adresa Sat Lipău, Comuna Culciu, Jud. Satu Mare.
Da. MIREL & DARI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MIREL & DARI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].