ActivăSRL

MIRAMA LOGISTIC SRL

Str. Vasile Lucaciu Nr. 22, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
31842114
Reg. Com.
J2013001953121
Înființată
14 iunie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
284 mii lei
Profit net 2025
36 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.06.2013

Rezumat

Pe scurt

MIRAMA LOGISTIC SRL (CUI 31842114) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 284.163 lei (+39% față de 2024) și un profit net de 35.653 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31842114
Nr. Reg. Com.
J2013001953121
EUID
ROONRC.J2013001953121
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
14 iunie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Lucaciu Nr. 22, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ZĂ••• GABR••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+38,8% față de 2024

284.163 RON

2024: 204.763 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 70.948 RONAnul 2017: 582.429 RONAnul 2018: 356.525 RONAnul 2019: 246.107 RONAnul 2020: 155.796 RONAnul 2021: 168.404 RONAnul 2022: 213.768 RONAnul 2023: 163.724 RONAnul 2024: 204.763 RONAnul 2025: 284.163 RON

Profit net 2025

-4,7% față de 2024

35.653 RON

2024: 37.416 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 720 RONAnul 2017: 67.101 RONAnul 2018: 48.674 RONAnul 2019: 9.898 RONAnul 2020: 2.186 RONAnul 2021: 16.067 RONAnul 2022: 9.404 RONAnul 2023: -68.014 RONAnul 2024: 37.416 RONAnul 2025: 35.653 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    -68 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    246 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    357 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    582 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    720 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
94%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1953/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MIRAMA LOGISTIC SRL

Este MIRAMA LOGISTIC SRL activă?

Da. MIRAMA LOGISTIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MIRAMA LOGISTIC SRL?

Cifra de afaceri a MIRAMA LOGISTIC SRL în 2025 a fost de 284.163 lei, în creștere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut MIRAMA LOGISTIC SRL în 2025?

În 2025, MIRAMA LOGISTIC SRL a înregistrat un profit net de 35.653 lei.

Ce activitate are MIRAMA LOGISTIC SRL?

Activitatea principală a MIRAMA LOGISTIC SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul MIRAMA LOGISTIC SRL?

MIRAMA LOGISTIC SRL are sediul social la adresa Str. Vasile Lucaciu Nr. 22, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270.

MIRAMA LOGISTIC SRL este plătitoare de TVA?

Da. MIRAMA LOGISTIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MIRAMA LOGISTIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. MIRAMA LOGISTIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIRAMA LOGISTIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].