Marjă netă
SlabFirma a pierdut 101,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MINT GROUP TECH S.R.L. (CUI 23121982) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Geamăna, Comuna Bradu, județul Argeș, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN 5231).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 752.591 lei (+181% față de 2024) și o pierdere netă de 763.078 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 317.012 lei |
| 2017 | 149.574 lei |
| 2018 | 6.810 lei |
| 2019 | - |
| 2020 | 267.614 lei |
| 2021 | 264.173 lei |
| 2022 | 22.791 lei |
| 2023 | 179.244 lei |
| 2024 | 268.227 lei |
| 2025 | 752.591 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 752.591 | 268.227 | 179.244 | 22.791 | 264.173 | 267.614 | - | 6.810 | 149.574 | 317.012 |
| Profit net | -763.078 | -403.299 | 9.890 | 18.398 | 242.321 | 229.795 | -17.196 | -115 | -49.547 | 572 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | - | 1 | - |
| Active imobilizate | 433.912 | 349.253 | 10.790 | - | - | - | - | - | - | 21.872 |
| Active circulante | 264.477 | 225.983 | 110.653 | 116.469 | 424.136 | 179.268 | 49.650 | 38.145 | 64.730 | 114.306 |
| Stocuri | 11.929 | 10.950 | 5.389 | 5.389 | 5.389 | 5.390 | 5.389 | 381 | - | 21.851 |
| Creanțe | 181.498 | 196.561 | 90.108 | 106.296 | 401.448 | 164.250 | 29.369 | 36.756 | 63.140 | 57.497 |
| Datorii | 1.806.140 | 921.760 | 61.821 | 66.737 | 82.060 | 79.513 | 179.690 | 169.558 | 196.028 | 194.803 |
| Capitaluri proprii | -1.106.755 | -343.678 | 59.622 | 49.732 | 342.076 | 99.755 | -130.040 | -131.413 | -131.298 | -58.625 |
Firma a pierdut 101,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
258% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MINT GROUP TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MINT GROUP TECH S.R.L. în 2025 a fost de 752.591 lei, în creștere cu 181% față de 2024.
În 2025, MINT GROUP TECH S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 763.078 lei.
Activitatea principală a MINT GROUP TECH S.R.L. este Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN 5231).
MINT GROUP TECH S.R.L. are sediul social la adresa Valea Geamăna Nr. 66, P+1Ep, Sat Geamăna, Comuna Bradu, Jud. Argeș.
Da. MINT GROUP TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MINT GROUP TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].