MINDMAP NETWORK S.R.L.
Str. Statorniciei Nr. 9, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov
CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- CUI
- 51478655
- Reg. Com.
- J2025019710001
- Înființată
- 18 martie 2025
- Vechime
- 1 an, 7 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 224 mii lei
- Profit net 2025
- 173 mii lei
- Angajați 2025
- 1
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.03.2025
Rezumat
Pe scurt
MINDMAP NETWORK S.R.L. (CUI 51478655) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Moara Vlăsiei, județul Ilfov, înființată în 2025. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 223.500 lei și un profit net de 173.475 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 51478655
- Nr. Reg. Com.
- J2025019710001
- EUID
- ROONRC.J2025019710001
- Cod CAEN principal
- 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- Data înființării
- 18 martie 2025
- Vechime
- 1 an, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Statorniciei Nr. 9, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- NAOME••• CRIST••• VERON•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2025 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
223.500 RON
Profit net 2025
173.475 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 224 mii lei
- Profit net
- 173 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 77,6 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2025
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J2025019710001.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre MINDMAP NETWORK S.R.L.
Este MINDMAP NETWORK S.R.L. activă?
Da. MINDMAP NETWORK S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a MINDMAP NETWORK S.R.L.?
Cifra de afaceri a MINDMAP NETWORK S.R.L. în 2025 a fost de 223.500 lei.
Ce profit a avut MINDMAP NETWORK S.R.L. în 2025?
În 2025, MINDMAP NETWORK S.R.L. a înregistrat un profit net de 173.475 lei.
Ce activitate are MINDMAP NETWORK S.R.L.?
Activitatea principală a MINDMAP NETWORK S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
Unde are sediul MINDMAP NETWORK S.R.L.?
MINDMAP NETWORK S.R.L. are sediul social la adresa Str. Statorniciei Nr. 9, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov.
MINDMAP NETWORK S.R.L. este plătitoare de TVA?
Da. MINDMAP NETWORK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
MINDMAP NETWORK S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. MINDMAP NETWORK S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre MINDMAP NETWORK S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].