MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 16.02.2009
Str. PRIMĂVERII Nr. 2, Bl. S4, Sc. 8, Et. 8, Ap. 318, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540 7810, Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Prezentare

Pe scurt

MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. (CUI 25127833) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,74 mil. lei (-6,2% față de 2024) și un profit net de 495.744 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
1,7 millei
−6,2%, față de 2024
Profit net 2025
495,7 miilei
+49,6%, față de 2024
Angajați 2025
5
+66,7%, față de 2024
Marjă netă
28,5%
Capital social
500lei
Vechime
17ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
2017-
2018-
2019-
20201.244.250 lei
2021961.641 lei
20221.379.836 lei
20231.646.678 lei
20241.854.984 lei
20251.740.243 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri1.740.2431.854.9841.646.6781.379.836961.6411.244.250----
Profit net495.744331.325337.075671.686490.624774.009000-1.751
Număr mediu de angajați533221---0
Active imobilizate824.2611.070.1001.018.5911.028.763648.018182.735----
Active circulante529.959184.668245.421105.471318.322640.1134.7834.7834.7834.783
Stocuri8.363-----4.2574.2574.2574.257
Creanțe472.334139.603143.33593.7416.61798.651327327327327
Datorii985.207900.806904.097439.911475.51659.04114.98514.98514.98514.985
Capitaluri proprii369.013353.962359.915694.323490.824763.807-10.202-10.202-10.202-10.202
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
28% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,54 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 54% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
73% Față de anul anterior: stabil

73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 16.02.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
25127833
Nr. Reg. Com.
J2009000341126
EUID
ROONRC.J2009000341126
Cod CAEN principal
7810, Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Data înființării
16 februarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. PRIMĂVERII Nr. 2, Bl. S4, Sc. 8, Et. 8, Ap. 318, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540
Domiciliu fiscal
Str. Primăverii Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0749••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GÂRBO••• I•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2020
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Schimbarea denumirii A & D GARDENIA SRL → MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. ONRC
  3. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/341/2009. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MILLENNIALS SMART VISION S.R.L.

Este MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. activă?

Da. MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MILLENNIALS SMART VISION S.R.L.?

Cifra de afaceri a MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. în 2025 a fost de 1.740.243 lei (1,74 mil. lei), în scădere cu 6,2% față de 2024.

Ce profit a avut MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. în 2025?

În 2025, MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. a înregistrat un profit net de 495.744 lei.

Ce activitate are MILLENNIALS SMART VISION S.R.L.?

Activitatea principală a MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. este Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810).

Unde are sediul MILLENNIALS SMART VISION S.R.L.?

MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. are sediul social la adresa Str. PRIMĂVERII Nr. 2, Bl. S4, Sc. 8, Et. 8, Ap. 318, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400540.

MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MILLENNIALS SMART VISION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MILLENNIALS SMART VISION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].