ActivăSRL

MILATAX SRL

Str. Jiului Nr. 24, Bl. V7, Ap. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400601

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
30123129
Reg. Com.
J2012001146124
Înființată
26 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
57 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.04.2012

Rezumat

Pe scurt

MILATAX SRL (CUI 30123129) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 56.630 lei (-16% față de 2024) și un profit net de 13.391 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30123129
Nr. Reg. Com.
J2012001146124
EUID
ROONRC.J2012001146124
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
26 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Jiului Nr. 24, Bl. V7, Ap. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400601

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• R••• SIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-16,1% față de 2024

56.630 RON

2024: 67.528 RON

020k40k60k80k2015201620182019202020212022202320242025Anul 2015: 32.841 RONAnul 2016: 37.564 RONAnul 2018: 27.665 RONAnul 2019: 35.326 RONAnul 2020: 23.498 RONAnul 2021: 50.625 RONAnul 2022: 63.790 RONAnul 2023: 53.407 RONAnul 2024: 67.528 RONAnul 2025: 56.630 RON

Profit net 2025

-34,4% față de 2024

13.391 RON

2024: 20.421 RON

010k20k30k40k2015201620182019202020212022202320242025Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 8.203 RONAnul 2018: 11.359 RONAnul 2019: 8.298 RONAnul 2020: 8.227 RONAnul 2021: 29.279 RONAnul 2022: 30.481 RONAnul 2023: 13.272 RONAnul 2024: 20.421 RONAnul 2025: 13.391 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
308,81Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 308,81 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

0,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1146/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MILATAX SRL

Este MILATAX SRL activă?

Da. MILATAX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MILATAX SRL?

Cifra de afaceri a MILATAX SRL în 2025 a fost de 56.630 lei, în scădere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut MILATAX SRL în 2025?

În 2025, MILATAX SRL a înregistrat un profit net de 13.391 lei.

Ce activitate are MILATAX SRL?

Activitatea principală a MILATAX SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul MILATAX SRL?

MILATAX SRL are sediul social la adresa Str. Jiului Nr. 24, Bl. V7, Ap. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400601.

MILATAX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MILATAX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MILATAX SRL are datorii la ANAF?

Nu. MILATAX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MILATAX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].