Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 106,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MIHA STEL SRL (CUI 17775508) a fost o societate cu răspundere limitată din Urziceni, județul Ialomița, înființată în 2005 și radiată în 2019. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 77.099 lei (-17% față de 2017) și un profit net de 82.340 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | 91.137 lei |
| 2010 | 50.797 lei |
| 2011 | 51.545 lei |
| 2012 | 63.463 lei |
| 2013 | 71.120 lei |
| 2014 | 54.680 lei |
| 2015 | 70.276 lei |
| 2016 | 92.561 lei |
| 2017 | 93.330 lei |
| 2018 | 77.099 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 77.099 | 93.330 | 92.561 | 70.276 | 54.680 | 71.120 | 63.463 | 51.545 | 50.797 | 91.137 |
| Profit net | 82.340 | -8.935 | 1.729 | 1 | 323 | 1.593 | -3.963 | -5.061 | -11.795 | 1.964 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | - | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 62.500 | 67.526 | 82.481 | 89.399 | 96.317 | 99.940 | 101.320 | 108.224 | 118.604 |
| Active circulante | 73.590 | 47.436 | 73.159 | 67.228 | 43.982 | 40.457 | 49.712 | 39.065 | 35.526 | 42.066 |
| Stocuri | - | 44.794 | 63.701 | 63.066 | 38.951 | 39.208 | 47.378 | 36.858 | 31.860 | 35.968 |
| Creanțe | 39.843 | 0 | 366 | 58 | 88 | 608 | - | 203 | - | 1.345 |
| Datorii | 45 | 118.730 | 140.545 | 145.797 | 129.729 | 200.396 | 214.867 | 207.137 | 205.441 | 210.587 |
| Capitaluri proprii | 73.545 | -8.794 | 140 | 3.912 | 3.652 | -63.622 | -65.215 | -66.752 | -61.691 | -49.917 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 106,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1.635,33 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. MIHA STEL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a MIHA STEL SRL în 2018 a fost de 77.099 lei, în scădere cu 17% față de 2017.
În 2018, MIHA STEL SRL a înregistrat un profit net de 82.340 lei.
Conform bilanțului pe 2018, MIHA STEL SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2017).
Activitatea principală a MIHA STEL SRL era Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
MIHA STEL SRL avea sediul social la adresa B-dul REPUBLICII Nr. 1, Bl. 325, Ap. 3, Municipiul Urziceni, Jud. Ialomița.
Nu. MIHA STEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].