ActivăSRL

MIDO STUDIO SRL

Col. Borhanci Nr. 13A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 5911: Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CUI
30550472
Reg. Com.
J12/2189/2012
Înființată
14 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
182 mii lei
Profit net 2025
-23 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.08.2012

Rezumat

Pe scurt

MIDO STUDIO SRL (CUI 30550472) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 182.306 lei (+1.734% față de 2024) și o pierdere netă de 22.515 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30550472
Nr. Reg. Com.
J12/2189/2012
EUID
ROONRC.J12/2189/2012
Cod CAEN principal
5911 - Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Data înființării
14 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Col. Borhanci Nr. 13A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AND••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1733,7% față de 2024

182.306 RON

2024: 9.942 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 111.983 RONAnul 2017: 126.743 RONAnul 2018: 96.679 RONAnul 2019: 93.928 RONAnul 2020: 299.490 RONAnul 2021: 187.779 RONAnul 2022: 279.430 RONAnul 2023: 158.953 RONAnul 2024: 9.942 RONAnul 2025: 182.306 RON

Profit net 2025

+89,7% față de 2024

-22.515 RON

2024: -217.688 RON

-300k-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -7.850 RONAnul 2017: 62.336 RONAnul 2018: 44.865 RONAnul 2019: 922 RONAnul 2020: 163.288 RONAnul 2021: 12.193 RONAnul 2022: 54.498 RONAnul 2023: 1.134 RONAnul 2024: -217.688 RONAnul 2025: -22.515 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -218 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    279 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    163 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    922 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 12,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
219%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

219% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2189/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MIDO STUDIO SRL

Este MIDO STUDIO SRL activă?

Da. MIDO STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MIDO STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a MIDO STUDIO SRL în 2025 a fost de 182.306 lei, în creștere cu 1.734% față de 2024.

Ce profit a avut MIDO STUDIO SRL în 2025?

În 2025, MIDO STUDIO SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.515 lei.

Ce activitate are MIDO STUDIO SRL?

Activitatea principală a MIDO STUDIO SRL este Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).

Unde are sediul MIDO STUDIO SRL?

MIDO STUDIO SRL are sediul social la adresa Col. Borhanci Nr. 13A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

MIDO STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MIDO STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MIDO STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. MIDO STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIDO STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].