ActivăSRL

MID SERV SRL

Str. Rovine Nr. 2, Bl. 57b, Sc. a, Et. 3, Ap. 13, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
6174944
Reg. Com.
J1994012535407
Înființată
30 iunie 1994
Vechime
32 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
58 mii lei
Profit net 2025
-20 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.09.1994

Rezumat

Pe scurt

MID SERV SRL (CUI 6174944) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 1994. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 57.800 lei (+14% față de 2024) și o pierdere netă de 20.057 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6174944
Nr. Reg. Com.
J1994012535407
EUID
ROONRC.J1994012535407
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
30 iunie 1994
Vechime
32 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rovine Nr. 2, Bl. 57b, Sc. a, Et. 3, Ap. 13, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CI••• MI••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+13,7% față de 2024

57.800 RON

2024: 50.850 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 46.980 RONAnul 2017: 49.850 RONAnul 2018: 55.700 RONAnul 2019: 67.000 RONAnul 2020: 66.600 RONAnul 2021: 73.510 RONAnul 2022: 76.900 RONAnul 2023: 68.650 RONAnul 2024: 50.850 RONAnul 2025: 57.800 RON

Profit net 2025

-217,7% față de 2024

-20.057 RON

2024: 17.039 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.016 RONAnul 2017: 4.866 RONAnul 2018: 2.284 RONAnul 2019: 16.594 RONAnul 2020: 28.165 RONAnul 2021: 31.908 RONAnul 2022: 34.168 RONAnul 2023: 33.370 RONAnul 2024: 17.039 RONAnul 2025: -20.057 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-35%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 34,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,92Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,92 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/12535/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MID SERV SRL

Este MID SERV SRL activă?

Da. MID SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MID SERV SRL?

Cifra de afaceri a MID SERV SRL în 2025 a fost de 57.800 lei, în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut MID SERV SRL în 2025?

În 2025, MID SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 20.057 lei.

Ce activitate are MID SERV SRL?

Activitatea principală a MID SERV SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul MID SERV SRL?

MID SERV SRL are sediul social la adresa Str. Rovine Nr. 2, Bl. 57b, Sc. a, Et. 3, Ap. 13, Sector 2 Mun. București, Jud. București.

MID SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MID SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MID SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. MID SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MID SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].