MICOM-GROUP SRL
Str. Ion Ţicăloiu, Bl. C13BIS, Sc. B, Et. 3, Ap. 13, Mun. Câmpulung, Jud. Argeş
- CUI
- 5486298
- Reg. Com.
- J03/416/1994
- Înființată
- 29 martie 1994
- Vechime
- 32 de ani, 6 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.05.2006
Rezumat
Pe scurt
MICOM-GROUP SRL (CUI 5486298) a fost o societate cu răspundere limitată din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 1994 și radiată în 2006.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 5486298
- Nr. Reg. Com.
- J03/416/1994
- EUID
- ROONRC.J03/416/1994
- Data înființării
- 29 martie 1994
- Vechime
- 32 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Ion Ţicăloiu, Bl. C13BIS, Sc. B, Et. 3, Ap. 13, Mun. Câmpulung, Jud. Argeş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MI••• CONSTAN•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2006
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/416/1994.
- 1993
Înregistrarea în scopuri de TVA
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre MICOM-GROUP SRL
Este MICOM-GROUP SRL activă?
Nu. MICOM-GROUP SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.
Unde avea sediul MICOM-GROUP SRL?
MICOM-GROUP SRL avea sediul social la adresa Str. Ion Țicăloiu, Bl. C13BIS, Sc. B, Et. 3, Ap. 13, Mun. Câmpulung, Jud. Argeș.
MICOM-GROUP SRL are datorii la ANAF?
Nu. MICOM-GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre MICOM-GROUP SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].