RadiatăSRL

MIAMED COM SRL

Str. Ştefan cel Mare, Bl. 93, Sc. A, Et. 4, Ap. 16, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
15646167
Reg. Com.
J37/384/2003
Înființată
5 august 2003
Vechime
23 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2021
32 mii lei
Profit net 2021
72 mii lei
Angajați 2021
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 14.09.2022

Rezumat

Pe scurt

MIAMED COM SRL (CUI 15646167) a fost o societate cu răspundere limitată din Vaslui, înființată în 2003 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 31.736 lei (-94% față de 2020) și un profit net de 71.989 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15646167
Nr. Reg. Com.
J37/384/2003
EUID
ROONRC.J37/384/2003
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
5 august 2003
Vechime
23 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ştefan cel Mare, Bl. 93, Sc. A, Et. 4, Ap. 16, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MI••• ANATO•••
  • MI••• N•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-94,2% față de 2020

31.736 RON

2020: 551.793 RON

0200k400k600k800k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 254.687 RONAnul 2013: 310.268 RONAnul 2014: 283.516 RONAnul 2015: 172.324 RONAnul 2016: 310.432 RONAnul 2017: 362.275 RONAnul 2018: 591.417 RONAnul 2019: 670.894 RONAnul 2020: 551.793 RONAnul 2021: 31.736 RON

Profit net 2021

-83,5% față de 2020

71.989 RON

2020: 435.307 RON

0200k400k600k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 118.568 RONAnul 2013: 129.274 RONAnul 2014: 77.983 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 139.263 RONAnul 2017: 189.736 RONAnul 2018: 340.686 RONAnul 2019: 446.964 RONAnul 2020: 435.307 RONAnul 2021: 71.989 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    552 mii lei
    Profit net
    435 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    671 mii lei
    Profit net
    447 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    591 mii lei
    Profit net
    341 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    362 mii lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    139 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    5
  • 2013

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    119 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăBun
227%Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 226,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
98,73Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 98,73 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,9%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

0,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2003 - 2003)
  1. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/384/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MIAMED COM SRL

Este MIAMED COM SRL activă?

Nu. MIAMED COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a MIAMED COM SRL?

Cifra de afaceri a MIAMED COM SRL în 2021 a fost de 31.736 lei, în scădere cu 94% față de 2020.

Ce profit a avut MIAMED COM SRL în 2021?

În 2021, MIAMED COM SRL a înregistrat un profit net de 71.989 lei.

Ce activitate avea MIAMED COM SRL?

Activitatea principală a MIAMED COM SRL era Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde avea sediul MIAMED COM SRL?

MIAMED COM SRL avea sediul social la adresa Str. Ștefan cel Mare, Bl. 93, Sc. A, Et. 4, Ap. 16, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui.

MIAMED COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. MIAMED COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIAMED COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].