MIALDIMAR SRL Radiată SRL

Înființată 17.03.2011
GAROFIŢEI, Bl. 3, Sc. 1, Et. 1, Ap. 7, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj 4639, Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

MIALDIMAR SRL (CUI 28200335) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2011 și radiată în 2015. Activitatea principală era Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4639).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 249.037 lei (-2,8% față de 2013) și un profit net de 5.032 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2014
249 miilei
−2,8%, față de 2013
Profit net 2014
5.032lei
−73,5%, față de 2013
Angajați 2014
-
Marjă netă
2%
Capital social
200lei
Vechime
15ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2011-2014
Cifra de afaceri
AnValoare
2011116.347 lei
2012224.712 lei
2013256.298 lei
2014249.037 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2014201320122011
Cifra de afaceri249.037256.298224.712116.347
Profit net5.03218.97430.66217.730
Număr mediu de angajați-100
Active imobilizate5778091.5010
Active circulante137.890165.42285.15228.402
Stocuri1388.6563.0131.186
Creanțe137.666157.09573.5323.862
Datorii84.83898.66038.05510.472
Capitaluri proprii53.62967.57148.59817.930
Ultimul bilanț: 2014. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

De urmărit
2% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,63 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
61% Față de anul anterior: în creștere

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 17.12.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
28200335
Nr. Reg. Com.
J18/152/2011
EUID
ROONRC.J18/152/2011
Cod CAEN principal
4639, Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
17 martie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
GAROFIŢEI, Bl. 3, Sc. 1, Et. 1, Ap. 7, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj
Domiciliu fiscal
Aleea Garofiţei, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ••• CONS••• S•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
2015
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
2014
  1. Stări noi la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014. ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2013
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2012
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2011
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/152/2011. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MIALDIMAR SRL

Este MIALDIMAR SRL activă?

Nu. MIALDIMAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a MIALDIMAR SRL?

Cifra de afaceri a MIALDIMAR SRL în 2014 a fost de 249.037 lei, în scădere cu 2,8% față de 2013.

Ce profit a avut MIALDIMAR SRL în 2014?

În 2014, MIALDIMAR SRL a înregistrat un profit net de 5.032 lei.

Ce activitate avea MIALDIMAR SRL?

Activitatea principală a MIALDIMAR SRL era Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4639).

Unde avea sediul MIALDIMAR SRL?

MIALDIMAR SRL avea sediul social la adresa GAROFIȚEI, Bl. 3, Sc. 1, Et. 1, Ap. 7, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj.

MIALDIMAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. MIALDIMAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MIALDIMAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].