Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MIA CLEANING SRL (CUI 32563045) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 97.200 lei (-5,3% față de 2024) și un profit net de 29.258 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 33.780 lei |
| 2017 | 40.168 lei |
| 2018 | 59.524 lei |
| 2019 | 63.260 lei |
| 2020 | 71.230 lei |
| 2021 | 85.497 lei |
| 2022 | 93.342 lei |
| 2023 | 103.311 lei |
| 2024 | 102.590 lei |
| 2025 | 97.200 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 97.200 | 102.590 | 103.311 | 93.342 | 85.497 | 71.230 | 63.260 | 59.524 | 40.168 | 33.780 |
| Profit net | 29.258 | 49.122 | 57.579 | 48.909 | 40.397 | 31.113 | 31.932 | 28.983 | 17.924 | 19.589 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 57 | 745 | 1.490 | 2.177 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 36.791 | 54.647 | 71.684 | 145.694 | 117.702 | 106.625 | 103.842 | 96.556 | 66.085 | 47.172 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 66 | 66 | - | - | - |
| Creanțe | 9.324 | 34.024 | 61.686 | 69.593 | 68.340 | 101.767 | 96.968 | 65.508 | 65.721 | 46.920 |
| Datorii | 7.350 | 6.070 | 15.395 | 332 | 4.757 | 5.130 | 5.460 | 4.106 | 2.618 | 1.629 |
| Capitaluri proprii | 29.498 | 49.322 | 57.779 | 147.539 | 112.945 | 101.495 | 98.382 | 92.450 | 63.467 | 45.543 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,01 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MIA CLEANING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MIA CLEANING SRL în 2025 a fost de 97.200 lei, în scădere cu 5,3% față de 2024.
În 2025, MIA CLEANING SRL a înregistrat un profit net de 29.258 lei.
Activitatea principală a MIA CLEANING SRL este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).
MIA CLEANING SRL are sediul social la adresa STEJARULUI Nr. 13, Sc. 1, Et. M, Ap. 10, corp C2, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj.
Nu. MIA CLEANING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MIA CLEANING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].