ActivăSRL

MFN TEAM CONSTRUCT SRL

Str. Eroilor Nr. 61A, Sat Voluntari Orş. Voluntari, Jud. Ilfov, 77190

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
28443199
Reg. Com.
J23/1232/2011
Înființată
6 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
6,0 mil. lei
Profit net 2025
230 mii lei
Angajați 2025
14

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.05.2011

Rezumat

Pe scurt

MFN TEAM CONSTRUCT SRL (CUI 28443199) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Voluntari Orș. Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,04 mil. lei (+5,6% față de 2024) și un profit net de 229.800 lei, cu 14 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28443199
Nr. Reg. Com.
J23/1232/2011
EUID
ROONRC.J2011001232231
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
6 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Eroilor Nr. 61A, Sat Voluntari Orş. Voluntari, Jud. Ilfov, 77190

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LU••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,6% față de 2024

6.035.378 RON

2024: 5.713.000 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.310.229 RONAnul 2017: 2.836.889 RONAnul 2018: 2.583.669 RONAnul 2019: 3.468.336 RONAnul 2020: 3.496.192 RONAnul 2021: 3.819.402 RONAnul 2022: 4.587.306 RONAnul 2023: 5.213.915 RONAnul 2024: 5.713.000 RONAnul 2025: 6.035.378 RON

Profit net 2025

+689,9% față de 2024

229.800 RON

2024: -38.957 RON

-400k-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -93.982 RONAnul 2017: -6.274 RONAnul 2018: -307.566 RONAnul 2019: 428.080 RONAnul 2020: 134.688 RONAnul 2021: 42.250 RONAnul 2022: 254.300 RONAnul 2023: -61.581 RONAnul 2024: -38.957 RONAnul 2025: 229.800 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6,0 mil. lei
    Profit net
    230 mii lei
    Angajați
    14
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,7 mil. lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    5,2 mil. lei
    Profit net
    -62 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,6 mil. lei
    Profit net
    254 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    135 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    428 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    -308 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    -94 mii lei
    Angajați
    17

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,98Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 98% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
80%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/1232/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MFN TEAM CONSTRUCT SRL

Este MFN TEAM CONSTRUCT SRL activă?

Da. MFN TEAM CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MFN TEAM CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a MFN TEAM CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 6.035.378 lei (6,04 mil. lei), în creștere cu 5,6% față de 2024.

Ce profit a avut MFN TEAM CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, MFN TEAM CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 229.800 lei.

Ce activitate are MFN TEAM CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a MFN TEAM CONSTRUCT SRL este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul MFN TEAM CONSTRUCT SRL?

MFN TEAM CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Eroilor Nr. 61A, Sat Voluntari Orș. Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.

MFN TEAM CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. MFN TEAM CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MFN TEAM CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MFN TEAM CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MFN TEAM CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].