ActivăSRL

MFA CONSTRUCTION S.R.L.

Spl. Unirii Nr. 313, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 30138

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
38762764
Reg. Com.
J2018001146401
Înființată
30 ianuarie 2018
Vechime
8 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
526 mii lei
Profit net 2025
149 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 21.12.2022

Rezumat

Pe scurt

MFA CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 38762764) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 526.455 lei (+704% față de 2024) și un profit net de 148.910 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38762764
Nr. Reg. Com.
J2018001146401
EUID
ROONRC.J2018001146401
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
30 ianuarie 2018
Vechime
8 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Spl. Unirii Nr. 313, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 30138

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HACIFAZLIO••• ER•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+704,1% față de 2024

526.455 RON

2024: 65.470 RON

05 mil10 mil15 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 516.792 RONAnul 2019: 220.812 RONAnul 2020: 3.319 RONAnul 2021: 7.774.655 RONAnul 2022: 10.260.801 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 65.470 RONAnul 2025: 526.455 RON

Profit net 2025

+9247,8% față de 2024

148.910 RON

2024: 1.593 RON

-500k0500k1 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 184.883 RONAnul 2019: -388.491 RONAnul 2020: -25.000 RONAnul 2021: 393.451 RONAnul 2022: 652.719 RONAnul 2023: -123.619 RONAnul 2024: 1.593 RONAnul 2025: 148.910 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    526 mii lei
    Profit net
    149 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -124 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    10,3 mil. lei
    Profit net
    653 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    7,8 mil. lei
    Profit net
    393 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    -388 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    517 mii lei
    Profit net
    185 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
2021202220242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,19Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
84%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Schimbarea denumirii

    AUTOGATE LIMITED S.R.L. → MFA CONSTRUCTION S.R.L.

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Schimbarea denumirii

    AILESI INTERIORS S.R.L. → AUTOGATE LIMITED S.R.L.

  5. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1146/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MFA CONSTRUCTION S.R.L.

Este MFA CONSTRUCTION S.R.L. activă?

Da. MFA CONSTRUCTION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MFA CONSTRUCTION S.R.L.?

Cifra de afaceri a MFA CONSTRUCTION S.R.L. în 2025 a fost de 526.455 lei, în creștere cu 704% față de 2024.

Ce profit a avut MFA CONSTRUCTION S.R.L. în 2025?

În 2025, MFA CONSTRUCTION S.R.L. a înregistrat un profit net de 148.910 lei.

Ce activitate are MFA CONSTRUCTION S.R.L.?

Activitatea principală a MFA CONSTRUCTION S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul MFA CONSTRUCTION S.R.L.?

MFA CONSTRUCTION S.R.L. are sediul social la adresa Spl. Unirii Nr. 313, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 30138.

MFA CONSTRUCTION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MFA CONSTRUCTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MFA CONSTRUCTION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MFA CONSTRUCTION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MFA CONSTRUCTION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].