Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MF ARHITECT SRL (CUI 35441000) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 441.954 lei (+54% față de 2024) și un profit net de 17.610 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 176.331 lei |
| 2017 | 244.056 lei |
| 2018 | 452.579 lei |
| 2019 | 333.461 lei |
| 2020 | 470.459 lei |
| 2021 | 602.361 lei |
| 2022 | 311.819 lei |
| 2023 | 337.086 lei |
| 2024 | 286.675 lei |
| 2025 | 441.954 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 441.954 | 286.675 | 337.086 | 311.819 | 602.361 | 470.459 | 333.461 | 452.579 | 244.056 | 176.331 |
| Profit net | 17.610 | -7.563 | -83.019 | -44.085 | 64.914 | 13.312 | -67.699 | 96.733 | 8.689 | 27.111 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 25.462 | 70.580 | 144.698 | 154.656 | 233.675 | 130.672 | 156.627 | 130.656 | 68.822 | 92.496 |
| Active circulante | 97.686 | 155.395 | 108.025 | 106.011 | 82.062 | 136.344 | 82.066 | 121.909 | 42.333 | 12.532 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 538 | 8.884 | 22.617 | 11.406 | 8.231 | 57.442 | 26.327 | 59.500 | 15.929 | 438 |
| Datorii | 97.276 | 217.844 | 237.956 | 161.980 | 173.452 | 190.884 | 178.973 | 122.820 | 78.110 | 80.554 |
| Capitaluri proprii | 26.203 | 8.592 | 16.155 | 99.175 | 143.260 | 78.346 | 65.033 | 132.733 | 36.000 | 27.311 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,00 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MF ARHITECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MF ARHITECT SRL în 2025 a fost de 441.954 lei, în creștere cu 54% față de 2024.
În 2025, MF ARHITECT SRL a înregistrat un profit net de 17.610 lei.
Activitatea principală a MF ARHITECT SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).
MF ARHITECT SRL are sediul social la adresa COMPETIȚIEI Nr. 8, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 2, Jud. București, 21862.
Da. MF ARHITECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MF ARHITECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].