RadiatăSRL

MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L.

Str. SLD. GHITA SERBAN Nr. 18, Bl. 8D, Sc. A, Et. 6, Ap. 28, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
348090
Reg. Com.
J40/12485/1991
Înființată
21 octombrie 1991
Vechime
34 de ani, 11 luni
Profit net 2008
-25 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 14.01.2010

Rezumat

Pe scurt

MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. (CUI 348090) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 1991 și radiată în 2010. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Ultimul bilanț, din 2008, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 25 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
348090
Nr. Reg. Com.
J40/12485/1991
EUID
ROONRC.J40/12485/1991
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
21 octombrie 1991
Vechime
34 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. SLD. GHITA SERBAN Nr. 18, Bl. 8D, Sc. A, Et. 6, Ap. 28, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • KE••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2008, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2008

-

012008Anul 2008: 0 RON

Profit net 2008

-25 RON

-30-20-1002008Anul 2008: -25 RON

Evoluție pe ani

  • 2008

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -25 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2008

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2010

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/12485/1991, sub denumirea MEZCARCOM CK IMPEX SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L.

Este MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. activă?

Nu. MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2010.

Ce profit a avut MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. în 2008?

În 2008, MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 25 lei.

Ce activitate avea MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L.?

Activitatea principală a MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L.?

MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. avea sediul social la adresa Str. SLD. GHITA SERBAN Nr. 18, Bl. 8D, Sc. A, Et. 6, Ap. 28, Sector 3 Mun. București, Jud. București.

MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MEZCARCOM CK IMPEX S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].