MEX SOLUTION S.R.L.
Mărgăritar Nr. 3, Ap. Cam.1, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş
CAEN 6310: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- CUI
- 50527121
- Reg. Com.
- J2024021288003
- Înființată
- 10 septembrie 2024
- Vechime
- 2 ani, 1 lună
- Cifra de afaceri 2025
- 174 mii lei
- Profit net 2025
- 116 mii lei
- Angajați 2025
- 1
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.09.2024
Rezumat
Pe scurt
MEX SOLUTION S.R.L. (CUI 50527121) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș, înființată în 2024. Activitatea principală este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 173.900 lei (+202% față de 2024) și un profit net de 116.438 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 50527121
- Nr. Reg. Com.
- J2024021288003
- EUID
- ROONRC.J2024021288003
- Cod CAEN principal
- 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- Data înființării
- 10 septembrie 2024
- Vechime
- 2 ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Mărgăritar Nr. 3, Ap. Cam.1, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MO••• TU•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2024 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+202,2% față de 2024173.900 RON
2024: 57.550 RON
Profit net 2025
+159,3% față de 2024116.438 RON
2024: 44.899 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 174 mii lei
- Profit net
- 116 mii lei
- Angajați
- 1
2024
- Cifra de afaceri
- 58 mii lei
- Profit net
- 45 mii lei
- Angajați
- 0
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67 de lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,92 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J2024021288003.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre MEX SOLUTION S.R.L.
Este MEX SOLUTION S.R.L. activă?
Da. MEX SOLUTION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a MEX SOLUTION S.R.L.?
Cifra de afaceri a MEX SOLUTION S.R.L. în 2025 a fost de 173.900 lei, în creștere cu 202% față de 2024.
Ce profit a avut MEX SOLUTION S.R.L. în 2025?
În 2025, MEX SOLUTION S.R.L. a înregistrat un profit net de 116.438 lei.
Ce activitate are MEX SOLUTION S.R.L.?
Activitatea principală a MEX SOLUTION S.R.L. este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).
Unde are sediul MEX SOLUTION S.R.L.?
MEX SOLUTION S.R.L. are sediul social la adresa Mărgăritar Nr. 3, Ap. Cam.1, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Jud. Timiș.
MEX SOLUTION S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. MEX SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
MEX SOLUTION S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. MEX SOLUTION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre MEX SOLUTION S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].