Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MESTERUL CASEI SRL (CUI 16388538) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Vlădești, Comuna Vlădești, județul Vâlcea, înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 27.107 lei și un profit net de 5.633 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 852 lei |
| 2017 | 4.330 lei |
| 2018 | 5.610 lei |
| 2019 | 600 lei |
| 2020 | 12.419 lei |
| 2021 | - |
| 2022 | - |
| 2023 | 20.096 lei |
| 2024 | 0 lei |
| 2025 | 27.107 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 27.107 | 0 | 20.096 | - | - | 12.419 | 600 | 5.610 | 4.330 | 852 |
| Profit net | 5.633 | -873 | -12.521 | -723 | 0 | 4.105 | -16.192 | -19.015 | -17.784 | -16.853 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 4.150 | 4.691 | 5.063 | 1.036 | 1.036 | 1.255 | 1.541 | 1.695 | 1.959 | 2.173 |
| Active circulante | 25.151 | 29.165 | 29.666 | 22.487 | 14.746 | 15.685 | 10.531 | 10.394 | 10.299 | 13.724 |
| Stocuri | 11.733 | 12.850 | 12.850 | 19.677 | 10.244 | 10.244 | 10.244 | 10.244 | 10.244 | 10.244 |
| Creanțe | 2.160 | 3.885 | 3.839 | 1.957 | 27 | 40 | 42 | - | - | - |
| Datorii | 202.089 | 212.277 | 212.277 | 188.550 | 180.086 | 180.890 | 180.127 | 163.952 | 145.106 | 130.961 |
| Capitaluri proprii | -172.788 | -178.421 | -177.548 | -165.027 | -164.304 | -163.950 | -168.055 | -151.863 | -132.848 | -115.064 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
690% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MESTERUL CASEI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MESTERUL CASEI SRL în 2025 a fost de 27.107 lei.
În 2025, MESTERUL CASEI SRL a înregistrat un profit net de 5.633 lei.
Activitatea principală a MESTERUL CASEI SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
MESTERUL CASEI SRL are sediul social la adresa Principală Nr. 18, Sat Vlădești, Comuna Vlădești, Jud. Vâlcea.
Da. MESTERUL CASEI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MESTERUL CASEI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].