ActivăSRL

MERTICAR ML CONSTRUCT SRL

Sat Moşna Com. Moşna, Jud. Iaşi, 707340

CAEN 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CUI
30564290
Reg. Com.
J22/1391/2012
Înființată
20 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2014
0 lei
Profit net 2014
-14 mii lei
Angajați 2014
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.08.2012

Rezumat

Pe scurt

MERTICAR ML CONSTRUCT SRL (CUI 30564290) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Moșna, județul Iași, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

În 2014 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 13.561 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30564290
Nr. Reg. Com.
J22/1391/2012
EUID
ROONRC.J22/1391/2012
Cod CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Data înființării
20 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Moşna Com. Moşna, Jud. Iaşi, 707340

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MERTI••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-100,0% față de 2013

0 RON

2013: 108.882 RON

050k100k150k201220132014Anul 2012: 0 RONAnul 2013: 108.882 RONAnul 2014: 0 RON

Profit net 2014

-115,1% față de 2013

-13.561 RON

2013: 89.726 RON

-50k050k100k201220132014Anul 2012: -4.607 RONAnul 2013: 89.726 RONAnul 2014: -13.561 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,40Față de anul anterior: în scădere
201220132014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
29%Față de anul anterior: în creștere
201220132014

29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1391/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MERTICAR ML CONSTRUCT SRL

Este MERTICAR ML CONSTRUCT SRL activă?

Da. MERTICAR ML CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut MERTICAR ML CONSTRUCT SRL în 2014?

În 2014, MERTICAR ML CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 13.561 lei.

Câți angajați are MERTICAR ML CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2014, MERTICAR ML CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2013).

Ce activitate are MERTICAR ML CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a MERTICAR ML CONSTRUCT SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

Unde are sediul MERTICAR ML CONSTRUCT SRL?

MERTICAR ML CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sat Moșna Com. Moșna, Jud. Iași, 707340.

MERTICAR ML CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MERTICAR ML CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MERTICAR ML CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MERTICAR ML CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MERTICAR ML CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].